Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit értetek azalatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit értetek azalatt, hogy szeretitek a rossz fiúkat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Azokat szeretik akik meghúzzák a hajukat...:D
2015. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

PL: Állandóan megbukik matekból, meg nem mos kezet ebéd előtt, meg összekeveri a cipőket a kamrában .

Na az ilyen tipusu pasinak nincs az a nő aki ellentudna állni :)

2015. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
vadít, ha beleszarik a komódba
2015. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:DDD ja, meg gondolom ollóval rohangál
2015. febr. 19. 22:57
 5/21 anonim ***** válasza:
Én semmit sem értek ezalatt, ugyanis én jófiúkat szeretem. :D
2015. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

"Én semmit sem értek ezalatt, ugyanis én jófiúkat szeretem. :D"


De pasi is vagy! Olyan nő nem létezik, akiknek nem jön be a rosszfiú...ami királyság :D

2015. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem feltétlenül a rosszfiúkat szeretjük, hanem azokat, akik eltérnek az átlagtól (a zseni és a művész is szexi:-)).

Hogy miért, az jó kérdés, szerintem bejátszik az evolúciós késztetés (a különleges géneket tovább kell vinni), és az, hogy különleges ember mellett magadat is annak érezheted (ez persze nem mindig jó), meg még ki tudja, mi...

2015. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
#6 Most egy világ omlott össze bennem. 18 év után most tudtam meg, hogy valójában nem lány vagyok. Ráadásul pont itt, a GYIK-en kell ezzel a sokkoló hírrel szembesülnöm.
2015. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Loretta, átérzem a helyzeted. Én 22 évesen tudtam meg, hogy a piszoárt le lehet húzni. De ami ennél is jobban a falnak döntött, az az influenza. De ne aggódj, sokan idős korukra sem tudják, hogy adót kell fizetni, ezek után kis nemi identitászavar szinte már semmi.
2015. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sebaj, Loretta, most, hogy ezt bevallottad, kapsz majd privi üzeneteket :-)
2015. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!