Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak hogy könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy könnyebb legyen ez a helyzet?

Figyelt kérdés
A baratommal masfel hete szalitottunk 4honapig voltunk egyutt. A a nehezseg a dolgolban hogy egy helyen dolgozunk pincerek vagyunk mindketten, itt is ismertuk meg egymast de en dolgozom heti 3napot a többi nap pedig ő. Szabad idonk nem volt es mas kisebb dolog miatt kozosen dontotunk ugy hogy legyen vege. De nekem nagyon hianyzik es altalaban bent mindig osszefutunk mert ha rendezbeny van vagy valami nagyobb esemeny mindkettonek ott kell lenni es ez hetente elofordul. Raadasul ö mar talallozgat massal. Mit csinaljak hogy nekem konnyebb legyen? Mert ahanyszor meglatom "megszakad a szivem".

2015. febr. 28. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudom. El kellene hagynod ezt a helyet... De az nem egyszerű.


Amúgy ismerem amit mondasz. Bár annál kevés rosszabb van mikor a szakítóüzenetet a következő csávója/csaja lakásáról írja meg neked.

2015. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerencsere nekem ebben nem volt reszem mert utanam kezdett el beszelgetni a lannyal de akkor is rosszul esik.

Nem tudok innen elmenni 20/L vagyok a csalodommal elek mas munka lehetoseg nincs, muszaj vegig csinalnom. Csak abban remenykedek hogy idovel ugy ra tudok nezni hogy ne fajjon.

2015. febr. 28. 11:14
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:
Mivel egy helyen dolgoztok, csak szenvedi fogsz és az idő nem gyógyítja meg. Neked is nyitnod kell mások irányába, meglátni más srácok tulajdonságait és majd lesz köztük egy olyan, aki az exedet totál elhomályosítja, aki mellett meglátod, hogy az ember mindig jobbat talál az előzőnél.
2015. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz, csak meg nehezen menne az ismerkedes. De igyekszem majd mert szenvedni nem akarok. Köszönöm a valaszt.
2015. febr. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!