Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz a szex jövője? Többet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a szex jövője? Többet, vagy kevesebbet fognak szexelni az emberek a következő évtizedekben? Milyen új trendek lesznek, miben fog változni a szexualitás?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Nem vagyunk jósok.
2015. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fel fognak találni valami olyan technológiát, ami képes az emberi érzéseket továbbítani egy másik embernek, szóval szex közben testi kontaktus nem lesz, és 100%, hogy nem lesz terhes egyik fél sem.
2015. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egyre elfogadottabb lesz a poligámia és mindenki fogja csinálni mindenkivel. Kevésbé leszünk prűdek és akár a villamoson is egymásnak esünk egy-egy orgazmus kedvéért.
2015. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ensam skog ***** válasza:
Mindig úgy képzeltem mint a Gamer című filmben.
2015. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Többet. Hgy miért? Mert a felgyorsuló világ, a túlfejlődő technológia megöli majd a kommunikációt, és minden apró örömöt, és az emberek csak a szex révén fognak tudni igazán kielégülni, és boldogságot érezni.
2015. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A szex a minden.
2015. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én egy nap 4szer verem ki. Holnap is fogom.
2015. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyre fiatalabban kezdik majd és egyre "mocskosabb" lesz.

(bár az utóbbi nem is baj :))

2015. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is az elfogadottabb poligámia miatt jósolok több szexet , több partnert és kevesebb házasságot.


Ennek ellenére én házasságpárti maradok. :)

L20

2015. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az emberek egyre ellenségesebbek egymással, szóval tuti nem lesz olyan, hogy mindenki mindenkivel fogja csinálni. :D
2015. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!