Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lefeküdtem egy házas nővel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csinos házas nővel és hát lefeküdtem vele.9hónapra rá fia született,egy gyönyörű egészséges kisfiú,a kisfiam.


Természetesen otthon a férjének nem mondta el,hogy megcsalta azt mondta,hogy tőle van a gyerek.Elmondta,hogy a férjével évek óta próbálkotak,hasztalanul.És hogy ez a gyerek egy ajándék ami megerősíti a kapcsolatukat.


Tőlem nem szeretne semmit,nem akarja,hogy közöm legyen a fiamhoz bármilyen formában.

Viszont én nembírom ki,hogy van egy gyönyörű gyerekem és ne vehessem a karomba.

Szerintetek mit kellene tennem?



2015. febr. 17. 08:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Akkor csak spermadonornak kellettél?

Gondolom valahol sejtette ezt, azért ment bele ebbe...

Ha szeretnéd a gyereket, jogi útra kell terelni az ügyet.

De nem lesz egyszerű, nem lennék a helyedben.

Lesz itt minden, ami létezhet. :(

2015. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jogi megoldást kellene keresni.
2015. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Legközelebb majd a saját feleségedet keféled, ha gyereket akarsz.
2015. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nemfogok lemondani a fiamról,soha.Volt néhány álmatlan éjszakám és önző dolog,de nem érdekel a kettejük boldogsága.Engem csak a fiam érdekel.
2015. febr. 17. 08:21
 5/19 anonim ***** válasza:

"nem akarja,hogy közöm legyen a fiamhoz bármilyen formában"


Attól, hogy ő nem akarja, neked még a fiad (feltéve, hogy biztosan tőled esett akkor teherbe az anyuka, mert DNS teszt nélkül valószínűsíteni lehet ugyan, de biztosan tudni nem), és megilletnek jogok is a saját gyerekkeddel kapcsolatban, nem csak kötelességek.


A nő a gyerektartási díjról lemondhat, a téged megillető jogokról viszont csak te mondhatnál le - neki ebben nincsen mozgástere.


Kérni nyilván kérhet rá, hogy fogadd el, hogy nem lesz semmifajta kapcsolatod a fiaddal, ők ketten nevelik fel, úgy, hogy mind a férj, mint a kisgyerek abban a tudatban él majd, hogy vér szerinti apa-fia kapcsolat van köztük, a döntés viszont a tiéd.


Ha nem tudtok megállapodni egy olyan megoldásban, ami minkettőtöknek megfelel, akkor valóban csak a jogi út áll előtted, aminek első lépéseként be kell kétséget kizáróan bizonyítani kell, hogy te vagy a kisfiú vér szerinti apukája.

2015. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit fura,hogy ha csak donornak kellettél akkor miért mondta el,hogy tőled van a gyerek.Először bizonyosodj meg róla,hogy tiéd a gyerek és utána töprengj el azon,hogy milyen életet szeretnél neki.Egy boldog,kiegyensúlyozott gyerekkort(bár nem a biológiai apjával) vagy egy megkeseredett és bosszúszomjas anyát,akinek tönkretetted a házasságát és téged okol majd mindenért.És ennek a harcnak,sajnos a legtöbb esetben a gyerek fizeti meg ennek az árát.
2015. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy vagy visszavesz az arcából, vagy elbeszélgetsz a férjével és akkor oda a családi idill. Nem szép dolog, de talán célravezető.
2015. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért árulta el,hogy én vagyok a gyerek apja ha nem akar tőlem semmit.Lehet,hogy így érezte helyesnek, vagy csak meg akarta forgatni a szívemben a kést,tényleg nemtudom.


Elmondta,hogy a férje lényegében steril kb 10 éve próbálkoztak és mindent kipróbáltak már.Küldöt képeket a gyerekről egy az egyben ràm üt az orra,a szája.De még az Éva (vele feküdtem le )szerint is egy az egyben én vagyok.

2015. febr. 17. 09:06
 9/19 anonim ***** válasza:

Kihasznált.

Viszont jogilag a fiad, és jogaid érvényesítése rajtad áll. Így tehát perelhető. Ha nem érdekel a boldogságuk, akkor keresel egy ügyvédet és beperled.

Egyébként lehet, hogy nem teszed tönkre a boldogságukat, hiszen ha a fazonnak nem lehet gyereke, lehet hogy az asszonyka el tudja adni, hogy csak egy egyszeri alkalom volt, a gyerekcsinálás miatt. Egy nyitottabb fazon TALÁN ezen még felül tud kerekedni.

2015. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Bence_ ***** válasza:
Mielött borítod a bilit csináltass egy dns tesztet.
2015. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!