Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy el tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy el tudjak szakadni valakitől, aki nem úgy szeret viszont, ahogy én őt?

Figyelt kérdés
Nem bírom ki, hogy ne nézegessem egy nap százszor az adatlapját, féltékeny vagyok, ha más lánnyal beszél, de kerülni sem akarom. Mindennél jobban szeretem őt, de azt nem bírnám ki, ha nem látnám, szóval kerülni nem akarom. Annyi csak, hogy köszönök neki. Én nem akarok ennyire függeni valakitől, de úgy érzem, hogy őt senki sem pótolhatja. Egész nap csak sírok, és a teljesítményem is romlott sokat. Nem lettem elutasítva konkrétan, mert volt már csók többször is, de neki nem sokat jelentett.
2015. márc. 26. 20:47
 1/1 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=VGYQQjGPo20

Halgass egy kis zenét, lehet eltereli a gondolataid;)

2015. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!