Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben ti hívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti hívnátok mentőt?

Figyelt kérdés

Bocsánat,hogy ide írok, de nem tudom mit tegyek...

Délután felálltam és úgy fájt a hátam,hogy bementem az ügyeletre, ott nem tudták mi a bajom...pesten voltam,de nem ott lakom csak átutazóban voltam egyedül ezért nem tudtam bemenni a kórházba...a papíromon azt írta átvitet mentővel,de ő közölte hogy ő nekem nem hív mentőt...

most viszont nagyon fáj minden mozdulatommal, és hányingerem is van, viszont nem tudok felállni sem...a párom 7re ér majd haza, de nem tudom bírom e addig,de a mentőknek még ajtót sem tudnék nyitni...

ti mit tennétek?


2015. márc. 29. 03:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én mentő vagyok és erre NEM hivnék mentőt.

A mentő életmentő és ha már vki GONDOLKODIK azon hogy hívjon-e minket vagy sem,sőt, a GYAKORI KÉRDÉSEKEN kérdezi meg hogy hívjon-e mentőt akkor az elég egyértelműen mutatja hogy itt nincsen szükség a mi beavatkozásunkra.

A mentőre mindenki úgy tekint mint "végső opció" amikor egy szituban már nem tudnak hová lépni,nem jött több ötlet az eszükbe...

Pedig a mentő nem erre van.

2015. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11. tipikus mentős, aki annyi embert látott meghalni, hogy leszarja az emberi életet, vagy ha másokat szenvedni lát
2015. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11. azt elfelejtettem írni, hogy csak végezd a munkád, amiért a pénzedet kapod, és kevesebbet gondolkodj a szabadidődben
2015. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Aki annyi életet látott meghalni hogy leszarja.."


Aljas és gusztustalan rágalom ilyet mondani.Látszik hogy halvány lila segédfogalmad sincsen a mi munkánkról,arról amit nap mint nap átélünk,arról hogy micsoda ember feletti erőfeszítéseket teszünk meg egy ember életéért amikor az igazán bajban van....

És nyilván hogy amikor valakinek a belét összekanalazod szó szerint egy kocsironcsban,miközben a hányásában és a vizeletében térdelsz vagy a karácsonyfa alatt két és fél óráig próbálod éleszteni a családfőt miközben a gyerekei végignézik és bőgnek, vagy egy tüdőödémázó beteget ellátsz ügyesen és kihozod belőle, vagy egy kivérzett sokkos eszméletlen beteget összekalapálsz a helyszínen stb akkor már máshogy látod az igazán bajban lévő és segítségre szoruló embert és az interneten a gyakorikérdéseken mentőhívás felől érdeklődő lányt...


"azt elfelejtettem írni, hogy csak végezd a munkád, amiért a pénzedet kapod, és kevesebbet gondolkodj a szabadidődben"


A főállásos mentődolgozóknak a fizetése NEM éri el a 120 ezer Ft-ot.Ezért a "pénzért" kockáztatjuk minden nap az életünket a száguldó mentőben,az autópályán a kocsironcsban,a gázömlésnél,tűzesetnél,a fertőző betegeknél stb hogy másokon segítsünk.Hivatásból.

A szabadidőnkben pedig másod- és harmadállásokba járunk hogy a számláinkat be tudjuk fizetni....


Hogy kevesebbet gondolkodjunk...édes...mi gondolkodunk akkor is amikor neked egy vészhelyzetben semmi egyéb gondolatod nem marad csak az hogy minket hívj..neked viszont inkább többet kellene,mert nagyok sekély a gondolkodásod.... ;)

2015. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!