Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy az exem ne szeressen már engem?

Figyelt kérdés
Már több, mint féléve szakítottunk (igaz rövid ideig jártunk) de még mindig szerelmes belém/tetszek neki. Állandóan azt hangoztatja az közös közeli ismerőseinknek hogy más lány tetszik neki (a lány tud is róla, előtte is mondja), de mindig tetszek neki én is. Nagyon gyerekes, de nem tudok mit csinálni....

2015. ápr. 6. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj össze egy 6-7 milliós hitelt
2015. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na most lebuktááááállll:DDDDDDDDDDDDDDDD
2015. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. ápr. 7. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jöjj össze azzal, akire a legjobban féltékeny, és árasszátok el a boldogságotokkal az internetet.

velem megtette az a szemét, ki is szerettem belőle.

19/L

2015. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy még tetszel neki? Ő mondta? Egyébként attól még nem nevezném gyerekesnek, mert ő éppenséggel szerelmes. Hidd el, hogy pokoli kínokat áll ki jelenleg és először magát kell meggyőznie arról, hogy már nem szeret téged, ezért hangoztatja.
2015. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!