Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az tetszik jobban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az tetszik jobban, ha a lány népszerű és sokat beszél, nevet, vagy, ha vannak barátai, de nem a "társaság közepe"?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem!

Ehte ribik!

Nekem a csendesen szexi jön be!

2015. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a világon nincs, aki ennyi alapján majd el fogja tudni dönteni neked. Elég sokadrangú kérdés lehet ez még annak is, aki valamelyiket előnyben részesíti.
2015. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen csendes, de velem azért beszéljen sokat, introvertált, magának való, szeressen egyedül lenni, azaz magában is jól el tudja tölteni az idejét, nem kell hozzá folyton emberek körül lennie, szeressen természetben járni... kezdésképp ez tetszik jobban :D
2015. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Én ilyen vagyok, de nem tűnt fel, hogy különösebben ez bárkinek is bejött volna :D
2015. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig vannak :) Ismerek mást is! Úgy tűnik eléggé elkerüljük egymást akkor :D
2015. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik :D
2015. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!