Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem vagyok nagyon a társaság...

Nem vagyok nagyon a társaság középpontja, eléggé csöndes is vagyok és emiatt nem vagyok valami népszerű az évfolyamomon. Mit csináljak? Szeretnék ezen változtatni 15/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Találd meg azt, ami az erősséged, amiben nagyon jó vagy, és arra hajts rá. Ez lehet egy tantárgy, egy szakkör, vagy sportág, vagy valami művészeti dolog. Ha sikered van, megnő az önbizalmad is. Merj egyéniség lenni, az sokkal vonzóbb, mint amit most népszerűségnek tartasz.


Barátkozz olyanokkal, akiknek nincs barátja, kortól és nemtől függetlenül.

2013. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, régebben akartam ezen változtatni, nem is voltam boldog, de belenyugodtam, hogy ilyen a személyiségem. Ha nagyon kellek valamiért valakinek, rendelkezésére állok, és rájöttem h boldog vagyok így. Igaz, nagyon-nagyon erős a flegmatikus rész a személyiségemben, hát ez van.

16F

2013. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balu86MH válasza:
szerintem ha egyébként nyitott vagy az emberek barátságára akkor nincs gond. menj el valamit sportolni, jót tesz az önbizalmadnak is és a testednek is, a többi majd úgyis jön magától meglátod :) true story :D
2013. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Verébke válasza:

Biztos,hogy szeretnél a középpontban lenni??? Szerintem csináld azt, hogy keresel magadnak egy barátot(vagy többet), és ha éppen nem veled vannak, akkor vegyél a kezedbe egy jó könyvet, és csak akkor rakd le, ha újra szeretnének a bbarátaid veled lenni. De ha túl sok idő telt el két beszélgetésetek között, akkor te menj oda hozzájuk.

Remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!