Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak melyik testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak melyik testalkat szerintetek a legvonzóbb egy nőnél? A legeslegszebb, ha kívánhatnátok, hogy olyan legyen a nőtök alkata?

Figyelt kérdés

Vékony: [link]

Sportos: [link]

Molett: [link]

Átlagos: [link]


De állíthattok egy rangsort is,hogy melyik jön be a legjobban alkatra.


2015. máj. 9. 10:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
1, 4, 2, 3
2015. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
az en baratnom inkabb a sportosra hasonlit :D
2015. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
5
2015. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
sportos. nem kell ennyire megcsináltnak lenni, de ha lemegyek futni vagy edzeni, akkor rengeteg csinos sportos lányt látok, az a legjobb.
2015. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi vagyok ,mivel én mondhatni voltam már mind a négy,jó molett ennyire nem mint a képen lévő lány,és volt egy erős tapasztalatom.

A pasiknak az jött be a legjobban amikor vékony voltam szimplán mint a képen a lány,akkor folyton dicsértek,a lányok is irigykedtek rám. Sportos alkat jött ezután ,mert elkezdtem edzeni, akkor a teremben lévő pasiktól kaptam folyton,hogy milyen jól nézek ki,meg az is alapvetően tetszett sokaknak,de jelentősen kevesebb embernek ,mint a vékony.Arra inkább az volt a jellemző,hogyha valakinek tetszett akkor annak nagyon,szinte el volt ájulva a formától. Abbahagytam az edzést,lelkiválság ,zabálás és meghíztam. Mondom nem úgy mint a képen,de azért volt rajtam,érdekes mintha nem is léteztem volna a pasiknak. Sőt kaptam a megjegyzést ,hogy "kövér vagyok"???! jó néha ígyis tetszettem egy-két embernek,de nagyon elenyésző és nekik is inkább azért mert a kerek idomok megmaradtak az edzés miatt. Most pedig,hogy kezdek helyre állni olyasmi vagyok mint az átlagos. Már kicsit több embernek tűnök fel. Szóval a lényeg,hogy bárki bármit mondd ,hogy van mint fogni az egy nagy kamu,a pasiknak a vékony jön be! Én tapasztaltam és amikor vékony voltam 10ből 9 azt mondta,hogy álomnő.

2015. máj. 9. 10:14
 6/20 anonim ***** válasza:

Kérdező: mind a 4 típusú barátnőm volt már, mind a 4 típusban találtam szépet, vonzottak, izgattak.


Amit leírtál az is 2 dolgot bizonyít, egyrészt szinte minden testalkatnak megvannak a rajongói, másrészt szerintem a pasik messze nem ennyire feketén-fehéren látják a világot, mint sokszor a nők gondolják, hogy valakinek csak a 2-es jön be, akkor találkozik egy csinos, kedves, aranyos, minden szempontból vonzó négyessel, de nem kell neki.


Valahogy fura nekem a rengeteg lánytól a kérdés, hogy konkrétan 1-1 tulajdonságra rákérdeznek, hogy melyik hajszín, mekkora mell, milyen testmagasság vagy súly kell a pasiknak, mintha ez olyan lenne, hogy a barna hajat szeretem, akkor a többi csajnak már esélye sincs.

2015. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Szóval a lényeg,hogy bárki bármit mondd ,hogy van mint fogni az egy nagy kamu,a pasiknak a vékony jön be!"



Ez alapjában véve igaz. Elsőre a vékony vagy sportos lányhoz mennek oda a pasik. De azért az élet nem ilyen egyszerű. 185 vagyok, nekem is a vékony lányok jönnek be alapban, ezerrel udvaroltam egy 1-es lánynak (kb 170 cm magas, vékony, stb), mikor megismertem egy 150 centis molettebb csajt. Egyértelműen barát zónába tettem, találkozgattunk, dumáltunk, jól éreztük magunkat, majd az eredeti kiszemeltről lassan kiderült számomra is, hogy elég flegma, nem túl érdekes nő, így hagytam a fenébe, de lassan beleszerettem a ducibba (aki mellesleg az ágyban is félelmetesen jó volt). 5 évig voltunk együtt...


Igen, a pasiknak elsőre a vékony csajok kellenek, igen, hozzájuk megyünk oda, de azért azt nem mondanám, hogy a másik típusnak nincs esélye.

2015. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom én is,hogy nem az számít,legalábbis egy párkapcsolatnál nyilván nem csak az alkat vagy a hajszín. Tudom,hogy mennyi mindenből tevődik össze,és legfőképp a belső tulajdonságok. ÉN most csak kíváncsi vagyok erre,hogyha mind a 4 lány ugyanolyan tulajdonságokkal bír és csak az alaktuk más akkor ki lenne a nyerő :)

Mert én azt is tapasztaltam,hogy a belső tulajdonságokban sincs ember és ember között akkora különbség,legalábbis például én egyetemista vagyok,és rengeteg lányt ismerek,mindenki átlagban kedves,mindenki vágyik arra,hogy elfogadják,segítőkészek, amiben eltérnek ,az inkább a hobby,vagy érdeklődési kör. Meg aztán amit először megnézel az a külső és csak azután mész oda beszélgetni :)

2015. máj. 9. 10:25
 9/20 A kérdező kommentje:
Na igen és még egy nagoyn érdekes dolog,amikor vékony voltam akkor rengetegen "kurv*nak" "felgmának" tartottak.A csajok is szívesen találtak ki olyan dolgokat amiknek semmi köze nem volt a valósághoz. És szeirntem ez is nagyon igaz!! Amikor a molettebb kategória voltam érdekes mindenki egy kedves,jófej csajnak tartott,semmi peltyka nem született rólam..
2015. máj. 9. 10:28
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ugyanazzal a tulajdonsággal bírnak, akkor szerintem a pasik 99%a kb azt mondná, hogy 1vagy2 az első helyen, utána 4es, utána 3as. (persze, mindig vannak azok a srácok, akiknek vagy más az ízlésük, vagy azért erőltetik a molett lányokat, mert azt remélik ott több babér terem).


Abban van igazság, hogy érdemes mozogni, sportolni, tenni a jó étkezésért, mert alapban mindenki az első 2-t szereti (és persze a mozgás nem csak a pártaláláshoz jó).

2015. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!