Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoke haju lanykent is tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoke haju lanykent is tetszeni fogok a baratomnak, ha barnan ismert meg?

Figyelt kérdés
Eredeti hajam szoke!
2015. jún. 3. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre sztem csak ő tudna válaszolni, kérdezd őt... nekem nem biztos, hogy tetszene másszínű hajjal.
2015. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor maradok barna, kek szemmel, csak kivancsi vagyok azert kerdeztem.
2015. jún. 3. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem igen. Nekem valszeg tetszenel, neki is jo esellyel
2015. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik exem eredeti hajszínnel ismertem meg, de már évek óta ábrándoztam arról, hogy vörösre fessem a hajam, csak nem volt elég bátorságom hozzá. Mikor ezt neki is mondtam, ő teljesen felháborodott, hogy bármit, csak vöröset ne, neki az nagyon nem tetszik. Ennek ellenére egyszer fogtam magam, vettem festéket, egyik szobatársam befestette, és onnantól kezdve vörös vagyok.


Jó árnyalatot választottam, annak ellenére, hogy nagyon ellenezte eleinte, mikor meglátott vörös fejjel, már nagyon tetszettem neki így is. És mindemellett, mivel beteljesült egy nagy álmom, sokkal szebbnek látom magam így (most komolyan, valami gagyi egérszürke az eredeti színe, hát pfej), az önbizalmam is jócskán felturbózta, és határozottan jobban éreztem magam, ami nyilván a kapcsolatnak is jót tett.


Ha te szőkén jobban tetszettél magadnak, akkor szerintem ezen felesleges aggódni. Főleg, hogy a legtöbb pasi szerint (valami felmérés volt, azt hiszem több is, már nem emlékszem) a szőke lányok a legszebbek.


Ha a hajszíned miatt kiábrándulna belőled, akkor hidd el, jobb is, nehogy már ennyire csak a külsőd érdekelje.

2015. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!