Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, mi legyen most elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy születés napom volt. Egy kedves fiú barátomtól kaptam egy ajándékot, olyat aminek nagyon megörültem, ezért megöleltem meg kapott pár puszit, ő előállt egy olyan butasággal, hogy hadd adjon úgy puszit nekem, hogy becsukom a szemem, az első kettő puszi volt, majd szájon csókolt.. Én nagyon megijedtem, kérdőre vontam, hogy mi a fenét képzel ekkor elmondta, hogy szerelmes belém, és tudni akarta milyen az ha megcsókolhatja a szerelmét. Én pedig elrohantam haza, de a barátomnak nem említettem meg, ez nagyon kellemetlen így, nem akarok veszekedést, de a fiú barátommal se akarok találkozni mert ez így nagyon kellemetlen.

2015. jún. 12. 00:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1. tini párkapcsolatok!

2. te lány vagy?

3. nem megcsalás

4. hogyan csókol meg, ha te nem vagy benne? SEHOGY!

5. neked is bejön a kis "férfi", nevezzük nevén tini srác

6. érzel valamit iránta, ez nyílvánvaló

2015. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ó bakker, már kezdtem örülni, hogy órákon át keféltetek a buli után kint a hintaágyon.

Elhúzod a mézesmadzagot, aztán kiderül, hogy csak egy lopott csók volt.

2015. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 TatyóKirály ***** válasza:
47%

Szerintem ne mondjad el. Igazából semmi köze hozzá, ez kettőtökre tartozik. Ha elmeséled, akkor az egyértelmű felhívás keringőre, hogy verje be a pofáját. Senkinek nem lesz jobb tőle.

Ha úgy érzed, szakítsd meg a sráccal a kapcsolatot.

2015. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ez nem megcsalás, hisz ő csókolt meg, te nem is szeretted volna. Nyugodtan mondd el a barátodnak, ha intelligens a srác, akkor nem lesz semmi baj. :)
2015. jún. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi történt? Elmondtad neki?
2015. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el.
2015. jún. 22. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!