Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Nem értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Nem értem a viselkedését.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel sokat beszélgetünk facen..szinte minden nap rám ír, érdeklődik hogy vagyok..Még régebben megbeszéltük, hogy barátok vagyunk, nem lesz köztünk semmi. Én szerettem volna jobban egyébként, én voltam belé szerelmes. Hónapokig nem beszéltünk, de most pár hete, vagy már egy hónapja is újra elkezdtünk esténként így chatelgetni. Mindig órákig beszélgetünk. Nemrég viccelődtem azzal, hogyha meglátogatom majd a koliban akkor kipróbálom az egyik szobatársát..ő ezt annyira nem találta viccesnek, mondta, hogy nem lehet, mert féltékeny lenne..erre tovább viccelődtem, hogy ő csajozhat, de én nem pasizhatok..és továbbra is tök komolyan mondta, hogy én nem..Én ezen jót nevettem magamban, bár nem tudtam mire vélni, inkább figyelmen kívül hagytam a dolgot. Tegnapelőtt küldött magáról egy képet, ahogy ölelget egy másik lányt, én erre elég nehezen tudtam reagálni, mert engem is meglepett, mennyire rosszul esik, de utána próbáltam elviccelni, meg mondtam,hogy összeillenének, meg kérdeztem, hogy mik a tervei a lánnyal, mondta, hogy semmi..Aztán ment bulizni, és a válaszaimat már nem olvasta el. Azóta nem beszéltünk, sőt az üzenetemet sem olvasta el. Pedig volt gépnél, mert láttam. Most nem értem mi van. Van bennem egy csomó kérdés, de nem akarok ráírni, meg nem akarom, hogy azt higgye, ami egyébként így van, hogy azóta is ezen agyalok..szeretném, ha minden maradna a régiben és beszélgetnénk továbbra is, csak félek, hogy ezek után elég nehéz lesz ugyanúgy barátkozni..:( Elég nehéz volt elfogadnom, hogy mi ketten csak barátok lehetünk, de azt hittem már túl vagyok ezeken az érzéseken és tényleg csak barátként tekintek rá, de most újra feljöttek a képet látva a régebbi érzések, és félek, hogy erre rámegy a barátságunk..:(Volt már valaki hasonló cipőben? Esetleg valami jó tanács?

2015. jún. 19. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Találkozzatok, aztán személyesen tedd fel neki a kérdéseid. Lehet azóta már meggondolta magát és összejönne veled.

Szóval hajrá ;)

2015. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez az egész failbuk generáció egy rakás szar.
2015. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem személyesen beszélgettek, ha egy városban éltek? :O Mondd el neki az érzéseidet, minek szégyellni? Legyen vér a pucádban! Lehet, hogy csak kiakarta ugrasztani a nyulat a bokorból. Bár nem a legkorrektebb módon.
2015. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem egy városban élünk, én dolgozom, ő meg tanul..Személyesen már elég régen találkoztunk sajnos..De szeretek vele nagyon beszélgetni, csak most úgy érzem lehet az lenne a jobb ha nem beszélgetnénk.
2015. jún. 19. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell utána futni,majd jelentkezik ő,ha érdekled.Egymás agyát meg nem kell húzni,nem kell játszmázni.Őszintének lenni megéri,akkor is,ha csalódsz.Abból is lehet tanulni.
2015. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem játszmázom..Egyébként tegnap jelentkezett, és megbeszéltük, hogy mivel bántott meg..Az a baj, hogy inkább ő nem tudja mit akar..:(
2015. jún. 20. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a pofakönyv nem való semmire. Négyszemközt beszéljétek meg.
2015. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jó semmire..:/ Én korábban próbálkoztam, azzal hogy elhívjam ide-oda, de egy idő után meguntam amikor csak kifogások voltak..nyilván többet nem fogom megkérdezni..Neki meg gondolom jó ez így..:( Egyébként legtöbbször ő keres, én direkt nem szoktam..
2015. jún. 20. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell utána menni. Ha érdekled keresni fog, ha nem, akkor meg másik partnert választasz.
2015. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!