Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a képen látható nőről? Ekkora méretű test egy szép arccal . Nagyon duci vagy még felvállalható esetleg tetszik is? Kort és nemet is ha kérhetem!

Figyelt kérdés

Képek:

[link]


[link]



[link]



2015. júl. 10. 08:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%

Egészségesnek testalkatnak egyáltalán nem mondanám, mert lehet, hogy most még nem mutatkoznak problémák, de később viszont fognak.

Szóval, szerintem jobban tennéd, ha életmódot változtatnál, mozognál és lefogynál, a saját érdekedben. Meg, ha itt a nagy meleg, akkor kevésbé fogsz izzadni, mert kevesebb súly van rajtad.


De ha magadnak megfelel ez az alak, akkor oké, a te döntésed. :)


25 N

2015. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg elég nagy teste van, nekem tetszenek az ilyen nők :)


30F

2015. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%
Az arca szep. De egy zsirdiszno. Nekem nem lenne hozza gusztusom.
2015. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Szép ez a nő.Oké,testes,de jól oszlik el rajta a felesleg. N
2015. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Ez még nem kóros, de egészségesnek sem mondanám, viszont nem is csúnya, bár, lehet, hogy csak a photoshop tüntette el a hibákat ezekről a képekről. No, minden esetre ez még vállalható szerintem, de aki ilyen alkatú, azért ne hagyja el magát, az egészség fontos. Anyukám a példa, hogy mi mindennel jár, ha valaki, aki hízékony, elhagyja magát, és hogy ki lehet kerülni belőle, ha az ember tesz érte. 30 éves nő vagyok
2015. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Kövér, ez teljesen egyértelmű, hiába szép az arca. Megnézném photoshop és smink nélkül is, átlagos ruhában, hogy akkor hányan mondanák rá, hogy csinos...
2015. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
egy átlagos arccal photoshop nélkül szerintem kihánytam volna a reggelim
2015. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%
A kettes képen szereplő nő, BOMBÁZÓ! Aki nem így látja, az telesen vak és ízlésficamos. Mindegy, hogy hány kiló. Így is, meg úgy is nagyon csinos! A másik két képen szereplő nővel sincs semmi baj, de nekem ott nem tetszik az arcuk....így már romlik az összkép. 32/F
2015. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%

Szépen korrigálták Photoshopban a képeket, ezt gondolom. Ja és azt, hogy mégis hogy a fenébe lehet ennyire elhízni?


Nálam férfiként 90 kilogramm a határ. Ha már megközelítem, például a karácsonyi ünnepek alatt, akkor visszafogom magam a zabálással, és többet mozgok. Most 82 kiló vagyok, a magasságomhoz ideális. Amikor elérem a 87-88-at, megérzem, sokkal könnyebben fáradok, többet izzadok, lassulok. És csak plusz pár kilóról van szó, ezek a tehenek meg felhizlalják magukat egy jó mázsára. Hogy képesek elbírni azt a sok felesleget, amit cipelnek magukon, nem értem...

2015. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Hmmm... hát, mikor átlagos férfiakat linkelnek itt be, azok általában Jabba súlyúak és ronda arcúak, úgyhogy ehhez mérten azt mondanám, az ilyen nő valamivel jobb az átlagnál.

De mivel az átlag nőtől itt az az elvárás, hogy karcsú legyen és szép, így bizony ezen az oldalon nem fogja megütni a mércét. :)


Amúgy photoshop nélkül szerintem nem ilyen kellemesen gömbölyű látványt nyújtanának, jobban látszanának a zsírpárnák.

Kinek mi tetszik. Vannak, akik szerint a nagyon sovány nők nem vállalhatók. Ízlés kérdése.

Nekem az ilyen alakkal semmi bajom, sőt addig egyik női alakkal sincs semmi bajom, amíg a dereka jóval vékonyabb, mint a mell és csípőbősége. Az egybederekúak nem tetszenek akár soványak, akár kövérek.

2015. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!