Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a képen látható nőről? Ekkora méretű test egy szép arccal . Nagyon duci vagy még felvállalható esetleg tetszik is? Kort és nemet is ha kérhetem!

Figyelt kérdés

Képek:

[link]


[link]



[link]



2015. júl. 10. 08:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
utolsó , te vagy a 10/2- ből az egyik .. :) Nagyon nem tolonganak a férfiak a válasszal.. Hát erről beszéltem. :)
2015. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%
Nincsenek ekkora méreteim, de vékony se vagyok. Nekem már sok lenne ennyi súlyfelesleg magamon. Viszont az arcuk gyönyörű. Ha pasi lennék, akarnék ilyen asszonykát magam mellé. :D 28N
2015. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

#21

Nekem bejön ez a testalkat, imádom, a vastag combokat és a nagyobb hátsót, ha mellette formás a nő. :D


30F

2015. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
a 2. képsorozat már mintha jobb lenne, olyat hamarabb bevállalnék bnőnek, de abból én tornáztatnék le még pár kilót az ágyban tél végén, mikor már nincs hideg, és nem kell melegítenie. :D
2015. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is husis vagyok, voltam ennyire molett, mint a képeken szereplők, de azért annyira nem éreztem jól magam a bőrömben... most a 42-es méretemmel még mindig husisnak számítok, de már elégedett vagyok magammal.

Viszont 44-46-os mérettel is érdeklődtek irántam a férfiak, nem is kevesen. Még olyanok is, akik saját bevallásuk szerint a vékony nőkhöz vonzódnak.

A nőiesség nem CSAK az alkaton múlik. Valaki kérdezte, hogy ha ennyire népszerűek a telt nők, akkor miért nincs a férfiak többségének telt barátnője... szerintem azért, mert a telt nők elégedetlenek magukkal, nincs önbizalmuk, nem szeretik a testüket, és ez az, ami egy férfi számára kevésbé vonzó. Én elfogadtam a testem, szeretem magam, és sokan hangoztatják (férfiak is, nők is), hogy nagyon erős kisugárzással rendelkezem.

Amúgy sem akarok mindenkinek tetszeni...

Ettől függetlenül rendszeresen szólítanak le utcán férfiak ismerkedési szándékkal, és máshol is jelzik, hogy vonzónak találnak.

Van párom, aki imádja a testem, a "hibákkal" együtt. Igen, vannak bőrhibáim, vannak itt-ott megnyúlt részek, de nem a súly miatt, hanem a korom miatt, illetve mert szültem már.

Szerintem egy ép értelmű férfi tisztában van azzal, hogy hogy néz ki egy valódi női test, és nem photoshopolt modellt akar az ágyába... (van, aki igen, de az biztos csalódni fog!).

Szóval szerintem a lényeg, hogy önmagunkat el kell fogadni, és szeretni a testünk. Az önsanyargatást értelmetlennek tartom, de azért a mozgás, a sport sosem árt, pláne ha jólesik. Nem a fogyás miatt, hanem az egészséges volta miatt. Mindenesetre bármennyit is fogok mozogni, akkor is nagy fenekem lesz, de amíg azt érzem, hogy a párom imádja nézni, markolászni, addig nem aggódom miatta. :)

2015. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
En azert nem szeretem magam, mert vekony vagyok es igyekszem felszedni par kilot, ami szerintem noies es szexi lenne, de azert ennyire nem hiznek el, ezt mar egeszsegtelennek tartanam. A photoshop tenyleg sokat szepit rajta, de a valosagban ezzel a sullyal szerintem nehez elni, gobdolok itt pl a faradekonysagra. Az arcuk nagyon szep viszont.
2015. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nagyon tetszik :)
2015. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Pasi lennék, azonnal felvállalnám kapcsolatba, házasságba is.

1-esnek üzenem, hogy a cérnavékony emberek is betegek szoktak lenni, nem is akárhogyan. Nem vagyunk lovak, hogy szemellenzővel csak előre lássunk, érdemes gondolkodni ;)

2015. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Megnyugtató,hogy számomra is van remény. :)

Egyébként rajtam is van felesleg,még sincs narancsbőröm.

2015. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Bogláreszti válasza:
Szerintem nem igazan szep dolog barki kulsejerol barmilyen velemenyt is alkotni.Nem tudhatja senki a masikrol hogy miert olyan, amilyen. Senkinek sem meg egyezo a masikkal a velemenye, valakinek az extra vekony lanyok, ducik, molettek..stb jonnek be, mindenki mas es mas! Nekem pl nem jonnek be a tul vekony ferfiak de ettol fuggetlenul nem szolom le, masnak biztos tetszik de nekem nem, es ezt leszamitva attol o mèg nem "rosszabb, csunyabb" egy masik embernel csak nem o a "stilusa" egy fajta mas izlesu embernek.Nem veletlen nem vagyunk egyformak!:))
2016. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!