Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legrosszabb érzés a világon?

Figyelt kérdés

Magàny? Lelkiismeretfurdalàs? Csalódottsàg? Megbànàs? Stb...

Persze gondolom hogy mindig az adott érzés olyankor a legrosszabb, de most ìgy "józanul" szemlélve?


2015. júl. 30. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő mert míg az egyiknek a magány, addig a másiknak a szégyen mondjuk.

Nekem a hiány. Akárminek a hiánya. Ha szerelmes vagy akkor a szeretted hiánya, ha társasági ember, akkor annak a hiánya. Minden érzelem olyan mint a drog..amíg van addig a fellegekben érzed magad, a hiánya pedig elvonási tüneteket is okozhatnak akár.

2015. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sztem a kilátástalanság...most pl van egy pasas aki pont az a személy akire egész életembe vágytam..nem tudom eldönteni akar e, hiába hangoztatta másnak h nem, annyira érzem h büszkeség és gyávaság tőle...ez a legrosszabb jelenleg, de mivel közvetlen kollégám nem közeledhetek, pedig tuti otthagyom a munkát nem bírom ki h mellettem van így minden nap.
2015. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Amikor nem születtem helyesnek erre a világra,és ezáltal esélyem sincsen egyetlen nőnél sem soha életemben.Tehát se barátnő,se család,semmi. :/ Minden,ami fontos lett volna számomra,szertefoszlott...


24/F

2015. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

A véglegesség érzése. Eddigi rövid életem során kétszer éreztem igazán hatalmas nagy fájdalmat, amiből alig tudtam kilábalni- mikor az első szerelmem szakított velem, miközben én még nagyon szerelmes voltam, illetve mikor a kölyökcicám kiesett az ablakon, és másnap elpusztult. Mindkettő váratlanul ért, felkészületlenül, és borzasztó véglegesen. A cicás eset a frissebb, így abszolút az az érzésem, hogy ez életem eddigi legnagyobb fájdalma, főleg, hogy ez sokkal de sokkal véglegesebb. Az exem legalább láttam néha, beszéltünk néha. A cicám meg csak hirtelen volt-nincs. Veszítettem már el családtagot, házikedvencet korábban is, de mindig öreg, beteg emberekről, állatokról volt szó, akiknél mondhattam, hogy teljes életet élt, ez az élet rendje, úgymond "könnyű" volt belenyugodni. Egy 10 hónapos kiscica esetében ezt azért elég nehéz megmagyarázni, hogy miért is természetes és elfogadható dolog, és mindezt súlyosbítja a tény is, hogy ő az én felelősségem volt, mégsem tudtam rá vigyázni eléggé. Nekem egyelőre a 22 évem alatt ez a legrosszabb érzésem, amivel valaha is találkoztam, pedig azért alapból sem egy tündérkastélyba születtem bele.


Belegondolva, a cicám elvesztése felett érzett kegyetlenül szaggató fájdalom mellett szinte eltörpül minden más, amiért valaha is sírtam. Így ezt nevezném meg a legrosszabb érzésnek a világon: mikor valaki, akinek a biztonságáért és ártatlan kis életéért te felelsz, hirtelen tragikus körülmények között távozik mellőled. Ennél szerintem csak az lehet rosszabb, ha a saját gyereked hal meg.

2015. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az összes
2015. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor van egy probléma és tehetetlennek érzed magad, akárhogy próbálnád megoldani. Annál én még nem éreztem rosszabbat. Anyukám pszichés betegsége most ilyen. Az egész családot megviseli a helyzet.
2015. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom ki mi alapján pontozza le a válaszokat de sok esze lehet. A kiscicás történeten megszakadt a szívem. Főleg azért mert az állatok szenvedése engem nagyon mélyen érint...
2015. júl. 31. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!