Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondult az exem? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult az exem? Mire véljem a viselkedését?!

Figyelt kérdés
Volt párommal 4 éve szakítottunk, részemről nagy szerelem volt, úgy gondolom fontos voltam neki. De..Úgy indultunk bele ebbe a kapcsolatba, hogy neki volt előttem egy nagy szerelem az életemben. És végül azért is lett vége a 1,5 éves kapcsolatunknak, mert közölte, még szereti ezt a lányt. Nagyon fájt, de elfogadtam és legalább korrekt mód elém állt és lezártuk. Azóta is ezzel a lánnyal van.Nem mondom, hogy barátok maradtunk, de ünnepekkor írunk egymásra, és 4-5 havonta pár szót beszélgetünk. Részemről teljesen lezártam. De az elmúlt egy évben, ha részeg, folyamat záporoz azzal a szöveggel, hogy én vagyok az ő angyala, és a legjobb ember a Földön, és mennyire hiányzom neki. Ezekre nem is reagálok. Tegnap viszont beközölte nekem, ami nagyon megdöbbentett, hogy velem volt a legjobb az ágyban, és rám gondol akkor is, ha a barátnőjével van. Az életben nem kezdeném vele újra.Sőt ha beszélgetünk is, részemről az tárgyilagos. Jól vagyok ahogy vagyok most. Csak a lelki okát nem értem, hogy ha annyira szereti azt a lányt, minek írogat nekem ilyeneket ???

2015. aug. 3. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belaposodott a nagy szerelem és szeretne egy kis változatosságot. Hisz be is vallotta, hogy veled jobb volt az ágyban. Nehogy bedőlj, építsd le!
2015. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyedben levegőnek nézném.
2015. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ég mentsen meg tőle..Az életben nem fogadnám vissza. Eléggé kicsinált lelkileg, mert tényleg szerettem. Az még a történethez hozzá tartozik, hogy születésnapomra ajándékot küldött ( ugyanis ő most külföldön él, és ráadásul egy swarovski karkötőt, amit vissza is küldtem neki ), Megmondtam neki hagyjon békén szépen, ugyanis ő választotta ezt. De akkor pár hónap nyugi, és jön ilyenekkel, hogy menjünk el együtt nyaralni, sőt a nővére születésnapjára is meghívott..
2015. aug. 3. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ellaposodott az a hűűű de nagy szerelem és most egy kis vérfrissítésre vágyik.


Az ajándékot jól tetted, hogy visszaadtad!


Ne dőlj be neki, ezt csak a saját érdekedben mondom most nekem. Ebben a "kapcsolatban" csak a szerető szerepét töltenéd be.

2015. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy teljes mértékben igazatok van ! Csak felfoghatatlan ennyi év után ez mi...Ráadásul 1000 km-re vagyunk egymástól, évente 2szer jön haza max..Egyszer volt a városunkba bál, ahova egy olyan fiúval mentem el, aki tetszett. Ő meg jött a barátnőjével ugyanabba a bálba.(kivételesen itthon voltak) Mondjuk ez már 2 éve volt kb. Aztán amikor a sráccal lassúztunk oda jött cirkuszolni, hogy a srác hozzám ne merjen érni. De végig a bál alatt én levegőnek néztem,nem is beszéltünk előtte. Nem értem, hogy lehet valaki ilyen önző. Köszönöm, hogy meghallgattatok, csak megcsömörlöttem tőle.
2015. aug. 3. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!