Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki sosem lel kölcsönös vonzalomra egy ellenkező nemű személyében?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,de sajnos túlságosan babás arcom van, az alakom jó,és hiába tetszenek fiúk, mindenki csak aranyos kislánynak tart,ezért a barát kategóriába esek.
2015. aug. 5. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen.
2015. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babás arccal nincs gond, belém szerelmes volt pár éve egy ilyen lány. Nem amiatt lett vége, mert babás arca volt.:D
2015. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tudom miről beszélsz, én is ilyen vagyok/voltam, alacsony is, bomba alak, mindig 10 évvel fiatalabbnak néznek a koromnál, sőt, én még ha fáradt a szemem kancsalítok is, de van egy jó hírem!!! Már évek óta férjnél vagyok, VAN REMÉNY:-)

Majd eljön az igazi, akinek pont így leszel jó!

amúgy a viselkedésed is gyerekes?

2015. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jézusom,dehogy..) Ez csak a külső, nagyon finom vonásaim vannak, ezért olyan babás hatást kelt az arcom. Hatalmas szemeim vannak,mint egy mesefigurának, és telt szám,pisze orrom. :/
2015. aug. 5. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

:-)

aki megszeret, akit megfogsz, az majd nem csak barátnak akar.

Fel a fejjel, türelem, jön, amikor jönnie kell.

2015. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg tök valószínű amúgy, hogy a fiúk egy szép lányra csak barátként tudnak gondolni :D Ne viccelj már, én visszahúzódó, nem túl dekoratív lány vagyok, de évek óta rimánkodok egy jó fiú barátért, csak barátért, aki nem szeret belém, nem akar velem lefeküdni, nem akar összejönni velem csak azért, hogy ne legyen magányos, és ne gondoljon többet az egészbe a kelleténél. Ez a kérdés most vagy kitaláció, vagy valami nagyon nincs rendben körülötted :D
2015. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!