Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny rám a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny rám a legjobb barátom barátnője és iszonyatosan idegesítő már. Szerintetek ez normális? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom az exem.

Kb 3 ève szakítottunk, de a barátság megmaradt.

Azóta neki van egy új kapcsolata de a barátnője olyan fèltèkeny, hogy qz valami brutális.

Ha találkozni akarok a barátommal akkor hisztizik, hogy nem találkozhat velem.

Bulizni már 2 hónapja nem voltunk együtt csak ha jött ő is.

Nem hagy minket soha nyugton beszèlgetni, nem tudunk sehova elmenni normálisan mert vagy behisztizik vagy jönni akar velünk.

Mit csináljak? Elegem van már belőle.



2015. aug. 24. 13:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%
# 18 Baromságokat beszélsz össze-vissza. Eltudom képzelni hogy nézel ki és mennyi eszed van. A hozzád hasonlóak szüzen halnak meg. A kérdezőnek is marhaságokat hadoválsz, látszik, hogy 0 tapasztalatod van a nőkkel, emberekkel. Ha én beszélni akarok valakivel kettesben, vagy elmenni vele valahova, senki sem állhat az utamba. Ne legyetek már ennyire hülyék. :D
2015. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
10%

20 "Annak örülj , hogy a csaj eddig nagyobb balhét nem csinál,"


Nekem próbálna egy ilyen. Úgy le osztanám, hogy azt se tudná merre az arra.

ű

Soha egyetlen partneremet nem korlátoztam a szabad akaratában, a szabad mozgásterében, és a döntéseikben-bárhogy döntöttek.még akkor se ha én hátrányba kerültem az által, bár minden meg volt a kezembe, hogy a másik embert eltaposhassam.Soha.

2015. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
13%
21 Aki mondja:DD
2015. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

#22

Itt nem egy szimpla barátról van szó. Amit úgy néz ki itt sokan nehezen fognak fel a kérdezővel együtt.

Nem akadna olyan nő aki ezt szép szemmel elnézné.

2015. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy tisztában a "barát" szó jelentésével. Szinte teljesen mindegy, hogy az exed, mert potenciálisan ugyanannyira lépne félre a srác valakivel, akivel már volt együtt, de nem működött, mint valakivel, aki újdonság, de kiszámíthatatlan. A barát azonban soha nem hagyja, hogy a barátja miatta kerüljön konfliktusba a partnerével. Önzőn és kisajátítóan viselkedsz az exeddel, holott neked az égvilágon semmi közöd hozzá, felteszem a barátságot sem az ex erőlteti, hiszen neki már megvan a nő, aki átveheti a helyed az életében. Ami azt illeti, ő is elég hülyén viselkedik, mert nem csak annyiban kellene kedveznie a barátnőjének, hogy "ő is jöhet, mert nem akar konfliktust", hanem belőled kellene kevesebbet vinnie a kapcsolatba. Ha az ember az exével haverkodik, számíthat rá, hogy bármelyik fél új kapcsolata esetén távolabbivá válik a barátság. Ez így normális! Vonulj vissza szépen, mert nem normális, amit csinálsz. Majd ha hiányzol a pasinak, hívni fog, hogy menj és bulizz vele. Talán még arra is rádöbben, nem az igazi mellett van, mert a te társaságodban jobban érezte magát. Pillanatnyilag viszont szándékosan, önző módon kettőjük közé állsz, mert nem akarod elveszíteni az udvartartásodat. Az exed már nem hozzád tartozik, hanem a barátnője élvez elsőbbséget. A szakítás tudod azzal jár, hogy hátrább csúszol a fontossági listán.
2015. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%

Hát te nem tudom mit gondolsz magadról. Te az exe vagy, együtt voltál vele, közös élményekkel stb el tudjuk képzelni. Mit gondolsz nem zavaró, hogy azzal a személlyel partizik meg barátkozik a pasija, akivel együtt hált?


Ha ilyen lány barátja lenne a kedvesemnek, biztos leépítettelek volna már. Pasim is kapna a fejére ha nem mellettem állna. Teljesen érthető a csaj és az exed reakciója is. Jó, hogy nem te vagy az első neki.


Te már csak barát vagy! Ezt tudatosítsd magadban! Mert úgy ki vagy borulva, mintha még mindig úgy gondolnál rá, hogy együtt vagytok és neked kell lenni az elsőnek. De ha nem, akkor is gondold már el, mégis csak nő meg férfi barátság, ritka a teljes érzelem mentesség ez esetben.

2015. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
8%

Van egy régi régi emlékezetes mondat:


Ha én egyszer kinyitom a számat, ha én egyszer elkezdek beszélni....:DD Ha te tudnád azt amit én, de nem tudod...akkor bizony úgy elszégyelnéd a műsorod miatt magad, hogy a földön csúsznál előttem:D


Hát ennyit rólad, és a "nemes" rokonyságodról, akik itt most előadják magukat, mint jellemes párjukat védő nőcik:D

2015. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
88%

A csaj meg nem is durva...en mar reg kiosztottalak volna.

Tanuld meg, hol a helyed.

2015. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 paradicsom31 ***** válasza:
100%

Annyira vicces vagy, hogy az már hihetetlen.. Nem azért féltékeny rád, mert olyan jó csaj lennél, hanem mert az ex vagy, egy múlt, de te mégis illegeted magad egy foglalt pasinak, ami nem normális, még szép, hogy piszkálja a csaj csőrét.. És még komolyan te borulsz ki ezen? Már nem te vagy a hőn szeretett barátnő, te csak egy kis darab vagy a múltból. Ne az exeddel foglalkozz.. Pasizz be, és ne cseszd el mások kapcsolatát.


,,Ha találkozni akarok a barátommal akkor hisztizik, hogy nem találkozhat velem.

Bulizni már 2 hónapja nem voltunk együtt csak ha jött ő is.,, - nem hisztizik, csak ő tisztában van vele, hogy te nem szállsz ki a kapcsolatukból.. Bulizni miért menne veled egy pasi a barátnője nélkül? Te hisztizel, nem pedig a csaj,és te vagy a féltékeny,csak nincs annyi gógyid, hogy észrevedd.


Összességében te egy 3. felesleges kerék vagy, aki folyton teper, féltékeny, és még neked nem tetszik a csaj viselkedése, te vagy felháborodott.. Te vagy itt a brutálisan idegesítő személy, mert nem bírod felfogni, hogy nem te vagy a középpontban, te csak egy használt zsepi vagy, egy Ex, a múlt, semmi több. Lehet ők meg kettesben szeretnének lenni, de te odap.fátlankodsz.. Jó nagy türelme van a csajnak, hogy még nem cibált meg..

Szegény lányt teljesen megértem, és sajnálom,hogy egy ilyen nagyképű csaj, mint te, belep.fázik a kapcsolatába.. Most már nem az van, amit te szeretnél, úgyhogy alkalmazkodj, vagy lépj tovább.

Ha az én pasim,, barátja,, lennél, már biztos elküldtelek volna a jó büdös k..va isten f...ára, hidd el..

Te nem barát vagy.. Ha az lennél, nem beszélnél így a barátod barátnőjéről, hanem próbálnál kialakítani jó kapcsolatot mindkettejükkel, nem tapadnál a pasira, tiszteletben tartanád a szerelmüket, ritkíttatnád a talikat, és nem közösítenéd ki a csajt, hogy most ő nem jöhet bulizni. Ja és nem próbálnád elszedni más pasiját.. Mert azt csinálod, csak nem tűnik fel neked..

Lépj tovább, mert undorító l.vnyaként viselkedsz..!

2017. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!