Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen nôrôl?

Figyelt kérdés

2 évig járt egy férfival, szakított vele, és összejött egy sokkal izmosabb, vonzóbb kinézetû férfival?

Az elôzô barátja nem verte, nem bánt rosszul vele, tulajdonképpen nem is volt addig baj a kapcsolatukkal.



2015. aug. 28. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az életüket. De valószínű hogy ha elhagyta akkor oka is volt rá, mert jó kapcsolatot nem szoktak csak úgy eldobálni...
2015. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha valakit nem ütnek-vernek, akkor már nincs is oka elhagyni a párját? Ennyi lenne a kizáró ok? Érdekes egy felfogás.


Amúgy engem sem ütött - vert az exem, mégis elhagytam öt év után, mert nem bírt lemondani a káros szenvedélyéről, ami a kapcsolatunkat is megölte, nem csak őt teszi tönkre lassacskán...

2015. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Senki nem lép ki olyan kapcsolatból, amiben boldog. Ehhez még egy új kapcsolat lehetősége sem elég, hiszen az elejétől kell kezdeni mindent, és semmi garancia arra, hogy boldog lesz. Sokan még a rosszból sem lépnek ki könnyen..

A véleményem tehát az, hogy a nőnek nem külső számít, mert 2 évig élt egy általad nem túl vonzónak titulált alakkal, nyilván szerelmes volt, ha ennyi ideig tartott. Az érzelmek viszont nem tudatosan alakulnak ki vagy múlnak el. Biztos, hogy nem ok nélkül hagyta ott a srácot, arra pedig 50% esély volt, hogy a következő jobban fog kinézni. Bár a szépség relatív, még az is lehet, más szemében az előző férfi nézett ki jobban.

2015. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy az előző kapcsolata nyilván nem volt felhőtlen, fair módon szakított és új kapcsolatba kezdett utána, amikor már lezárta az előzőt. Hol itt a gond? Csak én nem értem?
2015. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ott a probléma, hogy a nô se tudta megmagyarázni, hogy mi nem volt rendben, az elôzô barát meg azt mondta, hogy addig minden rendben volt, és mikor a másik férfit megismerte, kezdett elhidegülni, majd otthagyta.
2015. aug. 28. 22:26
 16/19 anonim ***** válasza:
Amelyik kapcsolatból bármelyik felet is el lehet csábítani, annak a kapcsolatnak már amúgy is annyi. Boldog kapcsolatot nem hagy ott senki, rosszat viszont annál inkább.
2015. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nézd, attól, hogy kívülről minden tökéletes, létezik olyan, hogy kiszeretsz valakiből. Ez nem racionalitás függvénye.
2015. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
tuti a not anetnak hivjak
2015. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én nőként irom, h ne is epekedj utána!!ha ok nélkül elhagyott és választ se adott akkor ő nem szeretett téged!!!én meg a pasim nem rég szakitottunk!!én meg mertem mondani h nem érzek iránta semmit!!legyen boldog mással mert én tehetem őt azzá!!!majd találsz valakit aki normális és megbecsül!!! 25/n
2015. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!