Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek arrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol a norol aki 25 evesen igy el?

Figyelt kérdés
Nem dolgozik, a parja tartja el, mert o most egyetemista, tanul. Ennyi idosen, szoval megcsuszott az elete (amugy nagyon durva csaladi okok miatt, szoval ezaz egy oke), kozben nyelvet is tanul, magantanara van, e mellett szinten a ferj penzen konditerembe jar, fodraszhoz, manikuroshoz. A haztartast jol vzeti, tisztasag van es foz.
2016. dec. 4. 07:39
1 2
 1/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%
Szerintem az sokkal fontosabb, hogy ő a férjéről mit gondol erről. Ha nekik ok, akkor ok. Ha kilóg a lóláb akkor teljesen mindegy, hogy mást mit gondol, akkor sem rendben semmi.
2016. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem érdekel. Ezt a férjével együtt oldják meg, másnak semmi köze hozzá.

Gondolom, nem marad örökké egyetemista.

A férje meg ha nem tartaná fontosnak, hogy csinos legyen, akkor nem adna rá pénzt. Ő legalább nem csak elvárja, hogy mindig toppon legyen az "asszony".

2016. dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Még is mit kéne gondolni? Semmi közöm hozzá.

Másik, én is segítem mindenben a párom és fordítva is. Egy pár vagyunk, egy közösség és nem csak dugópajtik, akik féltik egymástól a pénzüket.

2016. dec. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hat en nem biztos hogy 30 eves koraig eltartanam a baratnomet az egyetem miatt.
2016. dec. 4. 08:06
 5/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%

Hát hajlamosak az emberek zsigerből azt gondolni, hogy a nő benne van a "jóban". Tehát egy élősködő. De én nőként és inkább azt az oldalát látom a dolgonak, hogy a nő ugyanúgy ki van szolgáltatva a pájának, mint egy gyerek a szüleinek. A teljes anyagi függés az mindig rizikós vállalkozás, mert ha valamiért a másik fél ezt megunja akkor az eltartott fél ott marad, otthon és munka nélkül.

Szóval azt elmondhatjuk, hogy erős bizalom kell ahhoz, hogy ezt épeszű ember bevállalja.


Ha nappali tagozatos a nő, akkor 1-2 év (2-4 félév) az húzós, de utána az órarendje sem lesz annyira betáblázva, hogy nem tudjon dolgozni, vagy ne menjen el gyakornoknak valahova. Szóval 5 év az ritka esetekben telik úgy, hogy non-stop tanulás és iskolába járás.

2016. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Akkor te nem jössz össze egy ilyen csajjal. Ennyi.
2016. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Igen, látni, a mai kapcsolatok, inkább csak szex kapcsolatok és nem párkapcsolatok.
2016. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
férjnél van, találta egy lúzert ki eltartja! jól teszi! ha nő lennék én is ezt tenném a helyébe! Az eltartásért való heti párszori szexet meg csukott szemmel is ki lehet bírni, nem lehet rosszabb mint egy foghúzás!
2016. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
25 évesen tök fiatal, miért ne tanulhatna, ha megteheti és van rá lehetősége? :D Szerintem ha ez a kapcsolat közte meg a férje között működik, akkor nincs ezzel semmi gáz :)
2016. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Téged miért foglalkoztat a nő helyzete? Bejön?


Amúgy minden a kommunikáción múlik. Házasok és valószínűleg a nő változtatni akart életén\életükön. Hogy több legyen a családnak,ha jól fizető állást kap. (Mivel írtad,hogy később kezdhette el az egészet egyéb okokból,lehet hogy most érzi magát késznek arra,hogy talpra álljon. Mert van kiért. Nem kell ezért elítélni,mert van benne ambíció. (Kevesek vannak már manapság így.) A másik,hogy értékelni kell az ilyen férfiakat. Sajnos,nekem is volt "szerencsém" olyan pasihoz,aki dolgozni nem akart és ha csokit vett nekem azt is úgy tette,mintha fogát húzták volna. Régen ez volt elfogadott,hogy az asszony otthon. Csak manapság olyanok a pasik (tisztelet a kivételnek),hogy arra számítanak,hogy majd a nő eltartja. Mert igen vannak helyzetek,mikor egy fizetésből nem lehet megélni. De valószínűleg a párja keres annyit,hogy még gyerek nélkül vígan megélnek ( valószínűleg a párja is értelmiségi vagy tud annyit maszekolni,hogy van annyi pénz) Az megint mas téma,hogy a lány komolyan gondolja -e a dolgokat a pasival vagy csak ideig óráig használja (ki). De ha házasok akkor nem hiszem. Szerintem itt nem az érdekről van szó. Szeretik egymást,közösen (!) terveznek ( lehet eset mikor majd a nő tartja el,mert mondjuk a párjának nem lesz munkahelye) és azt akarják hogy a másik is jól érezze magát. Ez nem önzőség. Azt honnan tudod,hogy a luxus dolgokat is állja neki? Az meg már hadd legyen a párja dolga. Amúgy meg tud mellette diákmunkázni. De ha nem szorulnak rá.. Manapság pénzből lehet megélni. Nem biztos,hogy lehúzásról van szó. Férfi énkép is torzult. Sokszor ők a lányok. Nem csak a nők a pénznyelők..de ez mas téma.


L

2016. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!