Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem ironikus szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem ironikus szerintetek?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban komoly kapcsolatot szerettem volna. Házasság, családalapítás stb.

De nagyon sok rosszat kaptam a lányoktól az évek során.

Nem tudták értékelni ill. le se szarták, hogy komoly tisztességes szándékom van.


Most, hogy közelítek a 30hoz és már dolgozok egy jó pár éve, sikerült egzisztenciálisan ráncba szedni magam, már megnövekedtek az esélyeim. Több nőn is láttam, hogy direkt/indirekt módon jelzi, hogy összejönne velem. De engem a komoly kapcsolat és a családalapítás nem érdekel. Szinte "traumatikus" lelki sebként ért, amit tapasztaltam a nőktől éveken keresztül, és rájöttem, hogy ilyen emberektől nem szeretnék családot, de még csak együtt sem szeretnék velük aludni, mert nekem már az is túl intim. Csak szex és viszlát.


A legjobban fájó dolog: sosem "olyan" lányokkal kezdtem, hanem rendes, kedves, udvariasnak tűnő lányokkal. Tőlük tapasztaltam azt a sok rosszat. Magyarul: álszentek voltak. A "cicababákról" legalább lehet látni, hogy mire számíthat tőlük az ember.


2015. szept. 27. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig peches voltál,ennyi a történet,ne add fel.
2015. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy romantikus-idealista típus vagyok és mikor még komolyabb kapcsolatokban gondolkoztam felébecsültem a nőket (embereket). (mert gondolom nem csak a nők ilyen patkányok, hanem a férfiak nagy része is, csak hetero ember révén az nem érint)
2015. szept. 27. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd megtalalod azt a not
2015. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szarul választottál traumatizálódtál most másokkal teszed ugyanezt. Nincs ebben semmi meglepő. Az emberek nagy része nem tudja kezelni a szerelmi traumákat. Hogy ez rossz emberré tesz-e nem tudom. Erős nem vagy az tuti.
2015. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!