Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lányok is hordhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok is hordhatnak szexi fehérnemüt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami modellalkat, 170/61, 91-65-95. A hasamon van egy pici plussz (állva lapos, ülve látszik), széles a csípöm, és összeér a combom.

Természetesen nem a falatka tangágkra meg a füzökre gondolok, hanem ilyen szexibb babydollokra. Vagy már az is kiábrándító?


2015. okt. 2. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj,de te hol vagy duci?Amúgy meg miért ne hordanának?Ha az alkatához vásárol az ember és normálisan belefér és szeret a párod,akkor miért lenne kiábrándító?
2015. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Playboyban szereplo lanyok is ilyen mereteklel rendelkeznek! Szoval jo mely dekoltazs es csupa tanga! A Te alkatodnak talaltak ki a kis szexi tangakat meg fuzoket! Semmikepp se vagy duci! Allati dogos lehetsz!
2015. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

164/78 kg vagyok és múltkor vettem szexi fehérneműt :) Nem tangát, hanem brazil fazonút, igencsak jól áll nekem is.

És a barátomnak tetszett szóval nem lőttem mellé :)


De te nem vagy duci.

2015. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy duci. Vagy pont tökéletes lehetsz, vagy sovány, de ezt csak kép alapján tudnám eldönteni.
2015. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nagyon szexi csaj lehetsz. Ilyen az ideálom :)
2015. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél, de sportolhatsz is, ha téged zavar!
2015. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján szerintem sem vagy duci, viszont kialakulóban van a testképzavarod és ezt nem bántó szándékkal írom, sokkal inkább némi aggodalommal.

Nem látod magad racionálisan.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: Természetesen a duci lányok is hordhatnak szexi fehérneműt.

2015. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem duci vagy, hanem sok a zsír rajtad és kevés az izom. Kb. nekem is hasonló alkatom van, csak én anorexiás vagyok...

Meg mindenki azt hord, amit akar! Egyébként, aki szeret téged, annak nyilván nem vagy kiábrándító, más meg miért látna fehérneműben?

2015. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!