Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggondolnátok magatokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolnátok magatokat ha az udvarlód mai tini*****ákat és ilyen "Szexi fenekes" oldalakat követne?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen Facebookon hanem másik oldalon (pl instagram) amit ugyan szinte nem használ , de meglátod, hogy van közöttük jópár ilyen a követetteknél ...

Azon gondolkodom , hogy hagyom őt a fenébe , pedig már alakul köztünk a dolog, de ezt nagyon gáznak tartom . Vagy minden pasi ilyen , ne foglalkozzak ezzel ?


22L


2015. szept. 13. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nagyon helyes, ha egy férfit érdeklik a szexi női fenekek, az lenne a probléma, ha nem így lenne.

A mai tini **csák követése már zavarna, de emiatt nem hagynám a fenébe. L21

2015. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Lehet hogy már régóta be vannak neki követve. Nincsen tökéletes pasi, azzal foglalkozz, hogy veled milyen és hogy melletted miket csinál, ha így folytatja tovább az gáz, de ha nem is használja ezeket az oldalakat akkor szerintem semmi gond.
2015. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem minden pasi ilyen! Engem határozottan zavarna. Csomó olyan srác van, aki senkit sem lájkol be, vagy időnként 1-2 lányt, de nem ribiket. Az ilyenek csak a szexre hajtanak...
2015. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Gáz vagy. Ez nem ugyanaz, mint hogy megfektet minden útjába kerülő nőt. Engedd el szerencsétlent, mert később teljesen tönkre fogod tenni a féltékenységeddel.
2015. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én például soha sem követtem ilyen oldalakat, egyedül facebookon van 1-2 ilyen ribisebb ismerősöm aki ha kirak 1-1 képet akkor úgy végiggondolom a dolgokat, megnézem, de ennyi. De a haverjaim nagyrésze sem foglalkozik ilyenekkel, szóval van ilyen igen. Engem viszont az idegesített amikor a barátnőm instagramra dobálta a képeket magáról. Szóval van ennek egy másik oldala is.

25f

2015. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tartsatok szánalmasnak, én dobnám, és lehet ő is engem, ha ilyeneket néznék csak fiúban.
2016. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!