Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mikor jöttök rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor jöttök rá, hogy szerelmesek vagytok? Mi kell hozzá? Van, hogy nem első látásra estek szerelembe, hanem idő kell, míg megismeritek a lányt?

Figyelt kérdés
Vannak olyan férfiak,akik jól érzik magukat a lánnyal,de nem szerelmesek, viszont vele maradnak,mert jó nekik,csak a bökkenő,hogy a lány viszont beléjük zúg.

2015. okt. 5. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha külsőre szép egy lány, akkor csak vonzalmat (testi) érzek, de azt azonnal. Nekem kell néhány találkozó, hogy megismerjem és csak utána érzem azt, hogy szeretek egy lányt.

Az első barátnőmbe nem voltam szerelmes, nem is húztam másfél hónapnál tovább. Nem akartam úgy vele lenni, hogy nem szeretem, mert ő szerelmes lett és később csak rosszabb lett volna neki.

Jelenlegi barátnőmnél pár hét után éreztem, hogy igen, őt szeretem.

27F

2015. okt. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!