Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után alakul ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után alakul ki a szerelem? Már kétszer is randiztunk, de én igazából nem érzek semmit se, nem hiányzik, nem gondolok rá, semmi ilyesmi, pedig amúgy tetszik és belsőleg is vonz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű, hogy ebből nem lesz szerelem. Ha meg lenne a vonzódás, tűkön ülnél, hogy újra találkozz vele, mert hiányozna.
2015. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Don't worry! Te inkább a tudatos választók közé tartozol és nem a lilaködös elszálltak közé. Most a lilazászlós sereg perssze fel fog hörreni, hogy "csak az a jó ha avvan ma másva akkó az nem jó!"
2015. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálam spec soká

akkor engedem el ha alapban rendben van a pasi

2015. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem nyilván nem alakul ki két randi után, de azért ha nem is gondolsz rá meg nem is hiányzik, ezek arra utaló jelek, hogy nem biztos, hogy ebből lesz valami.
2015. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Megpillantásával egyidöben. 50. házassági évfordulon. A kettö között valamikor, vagy soha. Remélem sokat segitettem!
2015. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Nem gondolok rá, nem is érdekel, hogy őszinte legyek, hogy mit csinál, tudom, hogy egyetemen van, én is és ennyi, hallgatjuk az előadást.


Ő szokott felhívni, hogy mi újság stb, de én mindig mondom, hogy nem történt semmi, akkor meg duzzog, hogy nem vagyok bőbeszédű, de ha egyszer nem történt semmi, mit mondhatnék.


Néha úgy érzem, hogy kezd terhes lenne nekem ez az egész, hol vagy, mit csinálsz, mit csinálsz holnap, mit ettél stn, sok egy kicsit, feszélyezz ez az egész beszámolósdi.


Tudom, most rengetegen fognak írni, hogy nem érdemled meg meg hasonlók, de ha egyszer nem gondolok rá, mit csináljak?

2015. nov. 11. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A pénztárcád méretével fordítottan aránylik.
2015. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ha ennyire nem érdekel, akkor felesleges erőltetni. Nincs meg az összhang, keressetek mindketten mást.
2015. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már most kezd irritálni, akkor hagyd szerintem, még mielőtt jobban beleélné magát a dologba. Tapasztalatból mondom, nekem is volt olyan srác, akivel legelőször úgy tűnt, jó lesz, aztán 1-2 randi után én is dettó így éreztem. Amint megtörtént a felismerés, egyből mondtam is neki hogy maradjunk inkább barátok. És az a legszebb az egészben, hogy igazából nem ezekkel a gesztusokkal van baj, hogy érdeklődik, keres, "mit csináltál, mit fogsz csinálni" stb. Hanem sajnos itt nyilvánul meg, hogy ez az ember nem hozzád való. Majd ha találkozol a megfelelő sráccal, azt pl onnan fogod tudni többek között, hogy nem idegesít a viselkedése. Pedig hidd el, ő is ugyanígy fog érdeklődni irántad, ha hasonlóképp érez :)
2015. dec. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!