Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet-e küldene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet-e küldenem neki valamit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki tetszik nekem, sokat szemezünk, többször hozott nekem kávét. Pénteken fél napott hiányzott, és tegnap pedig be sem jött dolgozni, mert rosszul érezte magát. Úgy gondoltam küldhetnék/adhatnék neki vmi jobbulást ajándékot. Nem nagy dolgot, valami apróságot. Ti mit gondoltok erről?
2015. nov. 29. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, én biztos hogy örülnék neki. Ohh én miért nem fogok ki ilyen csajokat?:D Egy csókinak biztos örülne.:) (Már ha szereti az édességet.)
2015. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja bocs ezt le hagytam 19F
2015. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!