Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szabad megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabad megbízni a párunkba? Ha előtte mással bizalom terén nem 1x megjártam már!

Figyelt kérdés

Mostanában olyan furcsa a párom, mert ha írok neki elig válaszol, felhívom akkor szűkszavúan válaszol. Múltkor is menni akartam le náluk, hogy töltsük együtt a napot. Erre vadul elkezdett kifogásokat keresni, hogy pihenjünk inkább, meg hogy én fáradt vagyok egész héten legyek otthon.

Másik igen nagy furcsaság, hogy mindenki elől titkolja a kapcsolatunkat. Szüleinek úgy mutatott be mint egy jó barátot és telefonba meg letagadott a barátnője előtt. Közös fotó meg csak egy ábránd számomra. Rá is kérdeztem, hogy ez mi erre a válasz az volt "nem szereti ha nyilvánosság előtt éli a szerelmi életét" Én megértem de azért nem vagyunk rajta a KGB körözési listáján. Neten meg azért elég szépen kacérkodik más férfiakkal. Lényegében nem vagyok féltékeny de van egy határ


2015. nov. 30. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

En alapjaraton annak a hive vagyok, hogy ha mar kapcsolatba lepunk, akkor adjuk meg a masiknak a feltetlen bizalmat. Ex bune miatt az uj partnert buntetni aljassag. Attol meg, hogy valaki mas eljatszotta a bizalmat, az uj ember tiszta lapot erdemel.


Viszont a "baratnod" viselkedese kicsit sem korrekt. Nem vallal fel senki elott, letagad, masokkal flortol - egyertelmuen azt jelzi, hogy nyitott a masokkal valo ismerkedesre, teged pedig talonban tart addig, amig nem talal valaki jobbat. Sajnalom, de ez a szomoru igazsag.


Aki igy viselkedik, abban nem lehet bizni. A helyedben kinyitnam a szemem es hagynam az egesz kapcsolatot a francba.

2015. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szégyell téged....Lehet hogy más is van neki rajtad kívűl,nem gondolja hosszútávon a dolgot.
2015. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Netes oldalakon meg csávók küldik a képei alá a szíveket meg a kacsintós sz.....ágokat! Ő meg nekik vissza! Nála voltam és simán letagadott!
2015. nov. 30. 13:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudsz benne megbízni, akkor nem is szereted...
2015. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csak azért van veled mert unatkozik vagy hasonló,nem gondolja komolyan ne éld bele magad
2015. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tudom mit kell rajtam szégyellni, mert eléggé művelt vagyok, főiskolás hallgató (évfolyamomban a legjobb eredményekkel) kutatói munkát végzek, nem vagyok lusta és nők elmondása szerint elég sármos is vagyok (ők mondják nem én állítom magamról). Nem értem akkor miért kell kapcsolatot folytatni velem, minek nem lehet megmondani hogy bocs nem! Kárnak teszem ki a szívemet és a lelkemet meglepetések, kedvesség, odafigyelés terén
2015. nov. 30. 13:43
 7/13 A kérdező kommentje:
írok neki és nem igazán hatja meg! Egy szót válaszol oszt annyi! Most akkor hagyjam a kommunikációt míg ő nem keres engem?
2015. nov. 30. 13:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ne foglalkozz vele,idegesíteni fogja ha nem törődsz vele és lehet hogy megfordul a dolog,válaszolgass neki teis egyszavakban csinálj úgy mintha már meguntad volna..Ha valaki után tepersz folyamatosan megszokja,elvárja de ő nem viszonozza...
2015. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak kicsit rosszul esik nekem az a dolog!
2015. nov. 30. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen dolog :(
2015. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!