Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szabad megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szabad megbízni a párunkba? Ha előtte mással bizalom terén nem 1x megjártam már!

Figyelt kérdés

Mostanában olyan furcsa a párom, mert ha írok neki elig válaszol, felhívom akkor szűkszavúan válaszol. Múltkor is menni akartam le náluk, hogy töltsük együtt a napot. Erre vadul elkezdett kifogásokat keresni, hogy pihenjünk inkább, meg hogy én fáradt vagyok egész héten legyek otthon.

Másik igen nagy furcsaság, hogy mindenki elől titkolja a kapcsolatunkat. Szüleinek úgy mutatott be mint egy jó barátot és telefonba meg letagadott a barátnője előtt. Közös fotó meg csak egy ábránd számomra. Rá is kérdeztem, hogy ez mi erre a válasz az volt "nem szereti ha nyilvánosság előtt éli a szerelmi életét" Én megértem de azért nem vagyunk rajta a KGB körözési listáján. Neten meg azért elég szépen kacérkodik más férfiakkal. Lényegében nem vagyok féltékeny de van egy határ


2015. nov. 30. 13:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy igazuk lesz egyes férfi társaimnak! Mocskos utolsónak kell lenni, átvágni a nőket mert ha jó vagy, aranyos kedves odafigyelő akkor bizony átvágnak. Sajnos egyre kevesebb nő van aki megbecsül egy ilyen tulajdonsággal rendelkező fiút (tisztelet akivételnek)
2015. nov. 30. 14:31
 12/13 anonim válasza:
Nem lehet megbízni senkiben!
2015. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon tudok szeretni és vakon!!
2015. nov. 30. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!