Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom tetszik egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tetszik egy lánynak, szakitsak?

Figyelt kérdés
Régóta tetszik neki. Köztünk egy ideje nincs rendben minden és nem tudom egyáltalán helyrejönnek-e a dolgok. Kezdek elfáradni, habár nagyon szeretem. Ha szakitunk szerintem a lány biztos össze akarna jönni vele egy idő után.
2016. jan. 12. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mit mond a párod? A kapcsolatotokról meg a r!bancról?
2016. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Az nem érdekel senkit, hogy a barátod kinek tetszik. A barátod részéről is megvan a vonzalom? Ez a lényeges. Semmi más. Mert ostromolhatják őt millióan, ha egyikkel sem akar lelépni, ez nem indok a szakításra. Ha nem tetszik senkinek sem, ő mégis szerelmes lesz, az már igen. Érzed, remélem, a különbséget.


Az már, hogy úgy érzed, végét járja a dolog, azért megérne pár beszélgetést. Ha nncs rendben valami, azt próbáljátok meg helyretenni, ha nem megy, akkor esetleg szakítani. De ennek nem lesz semmi köze ahhoz, hogy valakinek tetszik a barátod.

2016. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opened paradise ***** válasza:
Emiatt ne. Ez egyáltalán ne befolyásoljon. Ha amúgy nem akarod folytatni,az más.
2016. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NEm igazán látom a kapcsolatot aközött, hogy te szakítani akarsz-e, meg aközött, hogy a barátod tetszik valakinek.


Mi is szarabb időszakunkat éljük jelenleg a párommal. Én elég sok embernek tetszem és biztos vagyok benne, hogy a párom is. Bulikban látom hogy néznek rá, szóval nem kizárt, hogy van olyan csaj a közelben, aki próbálkozna.


És?! Ez mit befolyásol? Igen, ha szakítanánk, akkor nem kizárt, hogy ezek közül az emberek közül választanánk a következő társunkat. JElenleg viszont még egymással vagyunk és nem érdekel rajtunk kívül más.

2016. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!