Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kivárom, hogy ő keressen taktikáról?

Figyelt kérdés

Néha motoszkál a gondolat a fejemben,hogy na kivárom míg a barátom keres,de nem bírom sokáig. Úgy érzem,hogy mindig én keresem őt. Nem szokta kérdezni,csak ritkán hogy mi van velem. Pláne ha nem találkozunk több napig.


Ez az önmagamban lévő bizonytalanság keserű gondolata?


2016. ápr. 5. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a legjobb taktika. Esetleg próbáld megbeszélni vele, hogy neked rosszul esik az, hogy ő nem keres téged. Célravezetőbb mint ilyennel próbálkozni. Én volt, hogy kipróbáltam (persze nem kapcsolatban) és nem keresett az illető, eltelt 1 nap, eltelt 2 nap, eltelt 4-5 nap, akkor úgy voltam vele, hogy na most már csak azért se fogom keresni, majd eltelt bő 2 hét, és akkor tettem le róla. Ennek több hónapja, azóta se keresett.
2016. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom, hogy aki "taktikázik", az ne csodálkozzon, ha előbb vagy utóbb a másik inkább keres egy olyasvalakit, aki nem szégyelli kimutatni az érzéseit.

Én azon az elven vagyok, hogy egy valamire való párkapcsolatban alapvető (kéne, hogy legyen) a nyíltság és őszinteség. A legelemibb elvárás, hogy ne kelljen "szerepet játszani" egymás előtt, és a párunk se játsszon szerepet előttünk.


Ha úgy tűnik, hogy nem foglalkozik veled eléggé, nem kapod meg az elvárható figyelmet, az egy kifejezetten nagy baj, de erre nem az a megoldás, hogy akkor te is hanyagolod őt.

2016. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Én meg mondjuk úgy vagyok vele, hogy ha valaki akar tőlem valamit, akkor keresni fog. Én is így vagyok ezzel, vagyis ha akarok egy lánytól valamit, akkor keresem. Ha nem keresem, akkor nem akarok tőle semmit... De ha látom hogy a másik soha vagy ritkán keres (kezdeményez), akkor hagyom a dolgot. Ha napokig-hetekig nem keres, annak megvan az oka, nyilván nem érdeklem. Vagy pedig annyira megszokta hogy te keresed mindig, hogy egyszerűen elkényelmesedett, úgy van vele, hogy "úgyis hívni fog, minek erőlködjek". Rá kell ébreszteni, hogy ha nem keres téged, akkor te sem fogod. Volt egy dal is, aminek ilyesmi volt a szövege: "Az a vesztes aki elsőnek telefonál"...


De mondjuk az is egy jó megoldás, amit az előttem írtak: beszéljétek meg, amennyiben van lehetőség rá.

2016. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kapcsolatban vagytok, nagyon gáz ez a taktikázósdi, csak meg kéne már tudni beszélni, hogy mivan. Nem mindenki ugyanúgy gondolkodik, így ha nem beszéled meg vele, csak feltételezgetsz, könnyen juthatsz hibás következtetésre. Többet ér a büszkeség, mint a kapcsolat?
2016. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+1 az eddigiekhez, a taktikázást mindig el kell kerülni. Ha ilyesmit tapasztalsz, mondd el nyugodtan a másiknak, hogy megértsd, hogy ő hogy látja. Lehet, hogy valóban elkényelmesedett vagy nem érdeklődik már annyira, de az is lehet, hogy csak megszokta és észre sem veszi, hogy így viselkedik.
2016. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!