Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kölcsönösen erősen vonzódto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kölcsönösen erősen vonzódtok egymáshoz valakivel, mégsem keresed, nem próbálkozol, annak mi az oka? Miért döntöttél úgy, hogy lemondasz róla? N

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert sajnos már megtanultam az életben hogy minden ami túl szépnek tűnik ahhoz hogy igaz legyen az általában így is van. Minél jobban beleéli magát az ember valamibe annál magasabbról esik pofára. Egy nő akkor reális nekem ha legjobb esetben átlagos külselyű és vért kell izzadjak a kegyeiért akkor talán talán reális hogy elhiggyem hogy tényleg labdába rughatok nála.
2016. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:/ez szomorú. Tehát önbizalomhiány.
2016. ápr. 9. 16:24
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha egy nő nagyon szép és viszonozza neked, csak azért lemondasz róla, mert szép? Ez eszembe se jutott. Miből gondolod, hogy a szép nők az alfa hímekre buknak? Vannak dolgok, amiket felül múl a külső, engem szépnek tartanak, de nem a külső alapján tetszik meg valaki komolyabban. Az, hogy boldoggá tesz-e valaki, nem a külsején múlik. A külseje miatt önmagában max. egy éjszakás kalandra lenne jó vagy arra se. Néha átok a szépség, úgy érzem.:/
2016. ápr. 9. 16:48
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha egy nagyon szép nő viszonozza(ná) akkor szinte kizárt hogy nagyon szép. De ha esetleg úgy tűnik akkor az eszem nagyon erősen igyekszik észnél tartani mert ahogy az előbb leírtam az életben ami túl szépnek tűnik az bizony az vagy esetleg valami jó nagy átverés.

Átlagos férfiakkal szóba sem állnak szinte a szép nők a nagyon szépek meg pláne nem mivel ők konkrétan kedvük szerint válogatnak kb bárkiből.

Aztán egy ilyen nőt megtartani is nagyon problémás. Most őszintén ameddig fiatal addig állandóan azon agyalnék hogy aznap éppen hányan másztak rá és csak idő kérdése amíg jön valaki aki neki is sokkal jobban tetszik mint én, amire bőven esély szóval ennyire egyszerű ez.

Ahogy leírtam én átlagos lányoknál próbálkozom csak mert ott sokkal reálisabbak az esélyeim ha eleget szenvedtem értük és egy átlagos lány talán jobban megbecsül engem ha kapcsolatban vagyunk ahogy én is őt.

2016. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy nagyon szép nő is megbecsüli az átlagos párját ha valóban szívből szereti. Hülyeség az a felfogás, hogy most egy nő nagyon szép akkor rámásznak 10-en egy éjszaka. Az a férfi aki ettől tart mindig az meg javítsa az önbizalmát és tanuljon meg bízni a partnerében.
2016. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#1:Nem akarok bunkó lenni, de rendkívül sekélyes felfogásod van. Van olyan barátnőm, aki szép, férjnél van, idősebb is a férje, aki nem egy főnyeremény külsőre. Még se csalja, tudom, gyerekkorom óta ismerem, hűséges hozzá. A világ nem fekete-fehér, nem így működik, ahogy Te elképzeled. Rám pl. mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, én nem látom magam szépnek. Attól függ, hogy az adott tisztában van-e azzal, hogy szép vagy érdekli-e egyáltalán.
2016. ápr. 9. 17:07
 7/17 anonim ***** válasza:
A rámászást nem így értettem hanem bepróbálkozásra gondoltam. Nyilván ha úgy másznak rá abból 1 is sokkal több a kelleténél de nyilván ez is reális félelem. A 10 túlzás de szerintem előbb utóbb úgy is jönne olyan neki akiben sokkal többet látna mint bennem mert vannak nálam sokkal jobbak is. Ez nem önbizalom kérdése ezek tények. Én semmiben nem vagyok jó a legtöbb dologban átlagos vagyok szóval ez nem csak a külsőről szól.
2016. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sekélyes csak óvatos mivel az élet eddig nem igazán bizonyította hogy tévedtem volna.

Van egy nagyon jó külselyű haverom magas vízilabdázott és jóképű is neki voltak tényleg szép női de mondta hogy egyikben sem tudott megbízni volt amelyik meg is csalta meg játszadotoztt vele. Most egy 120 kilós nő a felesége 5 éve házasok második kölköt várják. Nyilván nekem esélyem sincs szép nőknél szóval ennyiből kicsit feleslegesen vitatkozunk bármiről is. De ha valami csoda folytán mégis úgy tűnne hogy vonzódik hozzám szerintem menekülnék mert a jobb a békesség.

2016. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#1:az a kép amit magadról alkotsz, nem biztos, hogy egyezik azzal, amilyennek egy nő lát téged. Nekem is egy olyan férfi tetszik, aki csúnyának érzi magát mellettem, én viszont nem látom csúnyának. Többször célzott erre. A Relatív, hogy mi a szép és mi mit látunk szépnek.
2016. ápr. 9. 17:22
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor malacod van a válaszaimmal mert akkor nem kizárható hogy hasonlóan gondozik mint én.

Attól hogy te milyennek látod őt az mindegy. Most tetszik de ha jön egy jobb külselyű, sikerersebb mittudomén akkor lehet szegény megy az enyészetbe és ezt nem akarja.

Hidd el átlagos férfiként nagyon irreális amikor egy szép nő egyáltalán észre vesz vagy nagyon durva esetben esetleg kedves veled és nem munkaköri kötelessége... Srác koromban leszólítottak szép lányok hogy segítsek nekik vásárolni a plázában és érdekelné őket egy fiú véleménye de konkrétan elfutottam kis túlzással azt hittem hogy a vesém kell nekik... :D

2016. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!