Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kölcsönösen erősen vonzódto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kölcsönösen erősen vonzódtok egymáshoz valakivel, mégsem keresed, nem próbálkozol, annak mi az oka? Miért döntöttél úgy, hogy lemondasz róla? N

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 15:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem ő vagy:-) Az a baj, hogy a nők nem úgy gondolkodnak, ahogy hiszed. Női aggyal nem tudsz gondolkodni. Természetes, ha egy nő szép, önbizalmat kap, igényesebb lesz, de nem azért hogy észre vegye egy igazi alfa hím, aki belsőre is jobb, több, mint a jelenlegi párja, hanem mert a szépség ajándék és ki akarja csúnyának érezni magát? Én most már kezdem el hinni, hogy szép vagyok, megnéznek az utcán, vannak jelentkezők,de nem akarok jobb férfit, mint a jelenlegi.
2016. ápr. 9. 17:37
 12/17 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem ő vagyok mert akkor már lezártam volna a dolgot kettőnk között nem adom a vesémet! :D

Biztos jó szépnek lenni de ezt már sosem tudom meg mondjuk mostmar nem is zavar. Őreg vagyok már bohócnak de azért nem árt vigyázni mert ahogy mondtam minél magasabb a ló annál nagyobbat lehet róla esni. Nem árt szerintem ha egy ember tudja mennyit ér... csalódás sem éri annyi ez a lényeg.

Nagyon szerencsés a tag ha komolyan gondolod de ettől még ha olyan mint én akkor nem fog lépni mert irrális számára ez az egész.

2016. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező, hogy válaszoltál az amúgy teljesen normális levelemre.
2016. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#1:sokat segítettél:-) ezt női aggyal nem tudtam volna így végig vezetni. Igen ő is hasonlóan gondolkodik. Ő úgy fogalmaz, hogy én az angyali nők kategóriájából jövök minden tekintetből, ő pedig földi halandó, más világból jövünk,ezért nem működne. És elbúcsúzott. Vagyis azt hiszi. De én nem adom fel. Most már értem mit jelent. :-)
2016. ápr. 9. 17:55
 15/17 anonim ***** válasza:

Ebben a megfogalmazásban még jobban hasonlítunk mint gondoltam. Ez az angyali nő duma nem az én stílusom de a két egymással egyáltalán nem transzpanens világ... ez már ismerős.

Mindegy örülök hogy segíthettem.

2016. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezer féle oka lehet, nem biztos hogy lemondásról van szó.

Lehet valami zavarja, jobban, mint amennyire vonzódik.

Lehet nem is biztos magában, például már csalódott hasonló lányban, és az esze azt mondja ne!

Biztosat csak akkor fogsz tudni ha megkérdezed.


( Megismerkedtem én is egy angyallal, akiről később kiderült hogy mégsem az )

2016. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van a helyzet.

Rólam mondtak le, pedig a pasival durván meg van a kémia köztünk (mindenki mondja, meg mi is tudjuk), mégse kellek már neki, mert egy jó ideje nem keres.


Ez ilyen:D


Én max azért mondanék le valakiről, ha tudnám, hogy nem csak velem "kavar". Tehát másnál is próbálkozik.

2016. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!