Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem voltam még szerelmes. Leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam még szerelmes. Leszek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, néhány rövidebb kapcsolattal a hátam mögött. Az a problémám, hogy soha senkit se szerettem úgy. Mint barátot kedveltem őket, szerettem velük lenni, stb.. Csak épp hiányzott az a lángolás. Vajon csak nem találkoztam a megfelelő személlyel vagy velem van a baj?

Egyszer éreztem valaki iránt valamit, legalábbis ugy gondolom őt tudtam volna szeretni. De abból meg nem lett semmi. Persze lehet, hogy vele kapcsolatban tévedek. Sokszor gondolom ugy, hogy na majd ő, igen egy értékes srác de mégis inkább idegesíteni kezd hosszútávon.


2016. máj. 2. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is!volt egy srac meg fiatalabbkoromban akinel azt ereztem hogy lehetne tobb is de vele nem jott ossze.utana senki irant nem ereztem semmit

Viszont most 20 evesen beleszerettem valakibe(sajnos megint nem a megfelelo szemelybe,de ez mellekes) szoval igen te is leszel majd szerelmes..csak nem volt olyan aki hosszabbtavon fenntartotta volna az erdeklodesed :)

2016. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy jóst erről. Amúgy én 25 évesen lettem először.
2016. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Valószínűleg leszel majd szerelmes. Csak meg kell találni a megfelelő embert, aki számodra különleges és te is az vagy számára.
2016. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem voltam még szerelmes, 23 vagyok, de szerintem nem maradtam le semmiről.

Minden bizonnyal majd az leszel egyszer, ezt nem lehet siettetni. :)

2016. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!