Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a nős kollégá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a nős kollégámba?

Figyelt kérdés
Teljesen észrevétlenül, akaratlanul, egyik napról a másikra alakult ez ki köztünk. Azt nem tudom, hogy ő szerelmes-e, de a vonzalom megvan, és nem vagyok neki közömbös. Nem történt köztünk semmi néhány ölelésnél, arcra puszinál, érintésnél, szemezésnél, és furcsa szituációknál de azok olyanok voltak, hogy... jaj. Ráadásul nem csak férj, hanem családapa is, 3 gyönyörű gyermeke van. A feleségével valószínűleg nincs rendben a kapcsolatuk mások elmondása alapján, bár ő nem hangoztatja, soha nem akart meggyőzni semmi ilyesmiről, csak hogy lefeküdjünk vagy a szeretője legyek. Munkahelyet nem válthatok, ez életem első komoly munkahelye abban a pozícióban, amit imádok és amire mindig is vágytam, sokat küzdöttem érte.Ráadásul nem egy bolti eladó munka, ahová minden nap keresnek új embert, el sem tudnék szerintem máshol helyezkedni hónapokig vagy akár évekig. A társaságot is nagyon megszerettem, jól beilleszkedtem (4 hónapja vagyok itt egyébként.) Viszont már most szenvedek, mint a kutya, ráadásul hétfőn újra közös projekten fogunk dolgozni 7 hétig, napi 8 órában, heti 6 napon. Mit tudok tenni??? Adjatok tanácsot, borzasztóan vagyok. Köszönöm!
2016. ápr. 30. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
* hétfőtől, bocsánat.
2016. ápr. 30. 16:44
 2/6 Bence_ ***** válasza:

Eldöntöd hosszú távon mi jó neked.

Ha annyira rossz lenne neki akkor a saját érdekéből kilepne abból a kapcsolatból.

Neki azért jó mert figyelmes, türelmes,szexi vagy. Egy jó időtöltés. Ennél többet érsz?

2016. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem velem is ez a helyzet csajszi.úgy látszik egy cipőben járunk!!
2017. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi történt?:) van valami fejlemény? én is ebben a cipőben járok..
2017. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leküzdöttem magamban. Mondjuk sokat segített, hogy szeptember óta talán 15x futottunk össze, és nem dolgozunk most együtt nyár óta. Aztán ki tudja, mi lesz, ha esetleg megint összeosztanak minket...
2017. ápr. 20. 17:24
 6/6 Bence_ ***** válasza:

"Aztán ki tudja, mi lesz"

Ezek szerint még nem döntöttél csak "szerencsére" keveset találkoztatok.

Te életed, irányítsd te, hiszen csak te tudod, hogy mi jó neked.

Ha annyira kellenél akkor tett volna lépéseket az irányodba.

Csak a szerető státusz jár neked?

2017. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!