Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolatban elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatban elő férfiak! Ti milyen részletességgel beszélitek meg a barátaitokkal a szexuális életeteket?

Figyelt kérdés
Függ attól hogy mennyire ismerik személyesen a nőt? Vagy akármi mástól?

2016. máj. 17. 15:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Senkivel nem beszélnék a szexuális életemről (max. orvossal vagy pszichológussal :)). Az két ember magánügye, ami nem tartozik másra. A barátokra/haverokra végképp nem.
2016. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A hölgynek igaza van, például nekem az egyik exem mesélte, hogy a barátnőjével arról beszéltek, hogy nincs orgazmusa szex közben a baratnonek. Erre azert racsodalkoztam en sosem beszélek ilyenekről meg a legjobb barátomnak sem. Max amit a kérdező irt, jo vagy lehetne jobb is.
2016. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem beszélek meg ilyet másokkal. Nagyon max egy "jó"-t mondok rá.
2016. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi nők képesek vagyunk úgy beszélgetni egymással a szexuális életünkről, mint ha szépségápolási problémákról vagy gasztronómiáról dumcsiznánk. Ennek megvan az előnye is, mert az ember rájön, hogy nincs egyedül a problémáival. Meg így kevésbé görcsölünk egy-egy dolgon, hisz kibeszéljük. A negatívum meg az, hogy ezáltal óhatatlanul megsértjük a partner személyiségi jogait. De szerintem semmivel sem égőbb, amikor azt tudják meg a barátnők, hogy a Józsi sosem mosogat, mint ha azt, hogy a Józsi nem fektet elég hangsúlyt az előjátékra. :)
2016. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Nem kell, hogy a haverok úgy nézzenek a feleségemre, hogy aztaaa, egyszer jó lenne ha nekem is...

Így is elég, hogy csorgatják rá a nyálukat, nem kell hogy mindenki róla fantáziáljon.

2016. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Érdekes. Én azt hittem többen lesznek, akik megbeszélik. :O

Saját páromról is tudom, hogy az exével rossz volt a szex, azt megbeszélték meg tanácsokat adtak. Meg tudom hogy egyik barátja anál témákat is elmesélt de nem mondta meg melyik volt. :D

2016. máj. 17. 17:02
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyszer szóba került köztem és a párom között, hogy meséltünk-e barátoknak az ágyban zajló dolgokról még a kapcsolat elején. A részemről én a legjobb barátnőmmel beszéltem erről, de kimerült abban, hogy jó-e vagy sem. A párom is mondta hogy pár barátjával beszélt az egyik hosszabbra nyúlt esténkről amikor többször is élveztük egymás társaságát és alvásra nem igazán jutott idő, de ennél részletesebben ők sem elemezték ki a helyzetet. Én úgy gondolom ez komolyabb párkapcsolatban magánügy és tényleg kínos lenne úgy találkozni a párom barátaival,hogy tudom minden részletet tudnak rólam főleg, hogy a párom által én is sokat találkozom velük.
2016. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Rendszeresen nem, de alkalmanként vannak elszólások.

Én zárkózottabb vagyok, szóval hanyagolom. De egyik haverom újságolta már el, h asszonyka bizony lenyeli, másik haver is meg megosztja a futó kalandjai pózait, de ez max fél perc, és inkább felsorolás.

Elemzés, meg ilyenek nincsenek.


F

2016. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Semennyire. Semmi köze hozzá másnak. 33/F
2016. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

38/F vagyok.

5 nagyon bizalmas jó barátom van, de nem szoktuk kitárgyalni. Egyszerűen nem téma. Persze,ha bármelyikük rákérdezne bármilyen mélységig, nyíltan megválaszolnám nekik a kérdést.

Szerintem ez nagyban függ attól, hogy milyen dolgokról szoktak/szeretnek beszélgetni a barátok.

2016. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!