Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szépségápolására szánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szépségápolására szánt termékei mennyit vesznek el a közös kasszából egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 13:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, mik az igények.

Mert ha csak fodrászhoz jár, tusfürdőt, sampont vesz, meg körömlakkot, alapozót, ha elfogyott, akkor az egy 10-15e-ben megvan.

De ha még szoli, meg műkörmös, meg kozmetikus, meg high-end sminkcuccok, akkor a csillagos ég a határ, de szerintem ez olyan minimum 50e.


Én tök gazdaságos vagyok, nem járok szoliba, meg ilyenek, alapozót is csak kb fél évente veszek, ha elfogy, szóval átlagban megvagyok havi 7-8e-ből simán.

2016. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Magamnak veszem a dolgaimat, nem más pénzéből :))))
2016. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
50 ezer? az nem semmi.
2016. máj. 17. 14:01
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

A Gizié 479 forintot, a Marié 24 657-et. A többi a kettő között van.

Ja, és a Gizi férjének a napi két üveg söre meg 12 620 forint.

2016. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván változó és nem lehet egyértelmű választ adni.

Nálam pl nem sokat fognak elvenni, hidratáló arckrémet és/vagy testápolót használok, (valami kommersz márkásat, nivea vagy dove stb, nem a legdrágábbat) egy bőrgyógyász által felírt kenőcsöt a pattanásaimra, és körömlakkot, és kb ennyi az, amit szépségápolásra költök.

Gondolom ez is csak egy újabb kérdés ahol lehet azon csámcsogni, hogy a nők mennyit költik a pasijuk pénzét, milyen pénzéhes mind, jujj.

22L

2016. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem olyan kérdés csak kíváncsi voltam.Bár még mindig többet költenek mint egy férfi.
2016. máj. 17. 14:04
 7/33 ~OnLány~ ***** válasza:
90%

Én mindent a saját pénzemből veszek és fogok is.

Tényleg soktól függ, vannak akik több mindent igénylenek és vannak, akik nem.

Az előttem válaszoló 2 lány le is írta. Én sem tartok igényt szolira, nem járok manikűröshöz, kozmetikushoz.

Fodrászhoz is csak igazíttatni, de 2-3 havonta. Körömlakkokat, tusfürdőket, hajsamponokat, parfümöket, sminkeket megveszem, de igyekszem spórolni, velem sincs nagy gond.

2016. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
27%

Nekem a volt baratnom havi 30ezret minimum kikuncsorgott ilyenekre...

Pedikur,manikur,szolarium,fodrasz,kozmetikus,arcpakolas meg mit tudom en..

2016. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
Azon is múlik, miket és hol vesz valaki. Pl. én ritkán sminkelek, tusfürdőt/sampont évente egyszer tankolok fel ott, ahol kedvezményesen kapok, akkor kb. 10ezer Ft körül, de az sokáig kitart. Vitaminokra többet költök, mint piperékre.
2016. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Én olcsón kijövök, mert ha veszek pl. sminket, az hónapokig elég, egy arckrém is, tusfürdő-sampon is. Fodrászhoz kb. 3 havonta járok, de festetni nem szoktam. Műkörmöm nincs, nem is szolizok.
2016. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!