Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak mit reagalnatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak mit reagalnatok egy ilyenre?

Figyelt kérdés
Ha a baratnotok elvegezne egy orvosi egyetemet es annyira kiegne hogy nem akarna ezt csinalni helyette elvegez egy okj mukormos szakmat es ebben helyezkedik el?
2016. jún. 4. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy valami csuszik.
2016. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent?
2016. jún. 4. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szólnék bele, nem az én dolgom.
2016. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elhagynátok ezért?
2016. jún. 4. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit, csinálja ha neki jó. Akkor meg az lenne a baj hogy miért beszélem le arról amit ő jónak lát. Meggátolni úgyse tudom mert neki van igaza, Igy egy esetleges vita elkerülhető.
2016. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok ugyan, de azért írok ;-)

Előfordulhat, hogy meggondolja valaki magát, amivel nincs is baj, de ez elég nagy váltás... Pláne ha te, a párja is hasonló felelősségteljes területen dolgozol... az orvosi pálya hivatás, nem aközött döntött, hogy festő vagy burkoló... de az is hozzátartozik persze, hogy a mai képzési rendszer nem úgy bocsátja el a hallgatókat, hogy minden esetben elviseljék az effajta felelősséget (gyakorlat, ismeretek, kellő hozzáállás, kitartás hiánya...)

Minden esetre nem szabad erőltetni, még meggondolhatja magát, ha pedig nem, az sem véletlen..

ha muszájból, nem elhivatottságból csinálná, előbb-utóbb a betegek is megéreznék, hibáznak, az senkinek sem jó...

Az ő döntése, el kell fogadni, felnőtt ember. Majd változtat, ha úgy érzi..


;-)

2016. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egy orvosi nem büfé szak szal nem csodálom ha valaki kiég és besokall utána


és nem nem hagynám el

2016. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 RRR ***** válasza:

megérteném

dehogy hagynám el

2016. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az orvosira járók 90%-nak az utolsó években nem szabad feltenni azt a kérdést, hogy ha újrakezdenék, ugyanezt választanák-e, mert nagyon szomorú lenne a statisztika. Egy nő meg pláne megbánhatja, kikerül 24-26 évesen az egyetemről, utána még kb. 30 éves koráig megint nem tervezhet családot, de még utána is neccesen. Szóval én nem hibáztatnám.
2016. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a szakmámban helyezkedtem el, de már az egyetem alatt éreztem, hogy nem nekem való. 8 év után mertem lépni és otthagytam, azóta bánom már nagyon, hogy nem azonnal léptem, mert így 8 év elment az életemből.

Szóval, mindenki csinálja azt, amiben örömét leli és amiből meg tud élni, nem kell a 18-19 évesen hozott döntést egész életben végig szenvedni.

Emiatt biztos nem hagynám el.

2016. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!