Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép nőként, hogy kerüljem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként, hogy kerüljem el a férfiak közeledését, hogy ne legyek tuskó? 26N

Figyelt kérdés

Nem szeretnék párkapcsolatot, egy éjszakást se. Ennek két oka van, jelenleg egy fontosabb problémával szeretnék foglalni, másrészt foglalt már a szívem, csak erről nem tud senki, az illető nős.

Nem öltözködöm feltűnően, sportos vagyok, a viselkedésem vissza fogott, zárkózott vagyok, nem járok szórakozni, de mindig akad valaki, aki próbálkozik. Voltak köztük nagyon rendesek is, nem akarok bunkó lenni, próbáltam barátság fele terelni, kedves vagyok, de az elején tisztáztam, hogy nem lehet semmi.

A vége mindig az, hogy szemét vagyok.


2016. jún. 20. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Légy fejsze, aki hasogatja a tuskókat! :]
2016. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mikor egy picit is elkezd valaki közeledni közöld, hogy foglalt a szíved. F
2016. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Titusztitusz ***** válasza:
30%
És? Mi jelentősége van annak, ha az ÁLLTALAD SEMMIBE SEM NÉZETT EMBEREK "szemétnek" tartanak? Van valami jelentősége a dolognak? Nincs semmi...MINDIG a saját utadat járd, és csak azzal foglalkozzál, és annak a véleményével, aki SZIMPI NEKED...Jelen helyzetben akkor az illető úrral, akié a szíved...Ha Ő nem tart szemétnek akkor a többi próbálkozó véleményével mit foglalkozol? Le se izéld őket...
2016. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 cukilányka 0.0 ***** válasza:
41%
Mondd meg nekik, hogy 20 centi alatt nincs alku.
2016. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
:/
2016. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Na ezt a kérdést fogom linkelgetni a sok "miért rombolják a nők a férfiak önbizalmát", meg "miért nem lehet normálisan elutasítani, akkor nem lenne bajom"-típusú kérdésekhez. Nem a f..szt nem lenne bajuk, akkor is a nő lesz a világ sz..rja, ha szerenáddal, gitárkísérettel, és 10 szexre éhes szűzlánnyal készül a visszautasításra. Ez van. Ha nem jössz össze/nem fekszel le/nem randizol az összes pasival, aki próbálkozik nálad, akkor szemét vagy, mert rombolod az önbizalmukat.

Egyébként - az én tapasztalataim szerint - sokan megértik az első udvarias visszautasítást, de aki nem, annak a fejed tetejére is állhatsz, hiába... Ahogy az egyik válaszoló is írta: le kell sz..rni. Nem tudsz megfelelni nekik, és nincs is annyi időd/energiád/kapacitásod, hogy az összes (amúgy számodra vadidegen embernek, akiknek nem tartozol magyarázattal, akkor sem, ha ők ezt nem fogadják el) ápolgasd a lelkét, miután nem érti a "ne haragudj, nem" - mondatot.

2016. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondhatom meg neked, hogy mit tégy, de szerintem jobban tennéd, ha nyitott lennél más férfiak felé, mert a nős férfit hiába hajhászod. Ki tudja, lehet, hogy az egyik kezdeményező lehetne igaz társad, ha nem küldenéd el rögtön az első körben. Szerintem így csak saját magadnak okozol szenvedést.
2016. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem szoktam osztani Titusztitusz hozzászóló véleményét, de ez esetben teljesen igazat adok neki.

Bár én nem voltam sose az a nagyon szép lány, de azért nálam is próbálkoztak olyanok, akikkel nem szerettem volna semmit és nekem is főtt a fejem az elején, hogy miért ne legyek empatikus, nem szeretnék megbántani senkit, ez szerintem alapvető tisztelet is. De ha valaki nem tud ugyanilyen tisztelettel és empátiával lenni visszafelé is, azt ott b***a meg a... Szóval érted. Nem kell a lelkiállapotukkal foglalkozni, hiszen őket sem érdekli a tiéd.

Azért bunkónak nem kell lenni, legyél kedves, tisztázd az elején, hogy nem vagy elérhető, de hogy ők mit reagálnak, hogy dolgozzák fel, az tényleg legyen az ő bajuk. Ha te kedves és udvarias voltál, akkor mindent megtettél, amit csak lehetett.

2016. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Erélyesebben próbáld meg kezelni és kevésbé próbáld barátság felé terelni a dolgot. Akinél érzed, hogy csak azért keres, mert tetszel neki, az később sem lesz könnyen "csak a barátod". Azzal meg ne foglalkozz, hogy ki szerint leszel tapló, ez egy ilyen játszma, van, aki semmiből nem ért, van, aki normálisan kezeli és van, aki rögtön anyázik és lebunkóz.
2016. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így van általában.

Te vagy a szmét, a b,nkó, velem olyan is előforult, h utána azt híresztelte úton-útfélen, h lefeküdtem vele.

Ennyit arról, hogy szépen és finomat legyen valaki visszautasítva, ha nagy %-ban így is sértődés a vége.

2016. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!