Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép nőként, hogy kerüljem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként, hogy kerüljem el a férfiak közeledését, hogy ne legyek tuskó? 26N

Figyelt kérdés

Nem szeretnék párkapcsolatot, egy éjszakást se. Ennek két oka van, jelenleg egy fontosabb problémával szeretnék foglalni, másrészt foglalt már a szívem, csak erről nem tud senki, az illető nős.

Nem öltözködöm feltűnően, sportos vagyok, a viselkedésem vissza fogott, zárkózott vagyok, nem járok szórakozni, de mindig akad valaki, aki próbálkozik. Voltak köztük nagyon rendesek is, nem akarok bunkó lenni, próbáltam barátság fele terelni, kedves vagyok, de az elején tisztáztam, hogy nem lehet semmi.

A vége mindig az, hogy szemét vagyok.


2016. jún. 20. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%
Micsoda véletlen, hogy minden egyedülálló nő szíve már régóta másé. :D Még egy ok, hogy egyetlen egyedülálló nőnél se kezdeményezzek.
2016. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2%

Milyen szerencse, hogy szép nőként éled az életed! Micsoda tipikus szép nő szokás azt hinni, hogy mindent meg lehet szerezni és az elutasításodtól öngyilkosak lesznek a valamirevaló férfi emberek!

Vigasztaljon a tudat, hogy te mindig szép nő leszel, azért tartanak majd, nem azért, ami a fejedben vagy a lelkedben van.


34/f

2016. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
elutasítod kész, de akk maradj is egyedül.. családot ne szakíts szét.
2016. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Ezentúl majd határozottabb leszek, hogy a kedvességem ne értsék félre véletlenül se.

A nős férfinak nincs gyereke még, nem tudja mit érzek, tőlem nem nem is tudja meg. Barátság van köztünk, így is marad.

2016. jún. 20. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!