Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HIV tesztet hol lehet beszerez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HIV tesztet hol lehet beszerezni ami házilag is elvégezhető?

Figyelt kérdés
Csak már voltak partnereim és szeretném tudni ha valami baj van velem és nem akarok elmenni sehova hanem otthon megcsinálni jobb lenne.

2016. jún. 24. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nap kerdese :'D. Vegyel magadtol vert es legyszives elemezd is ki otthon a konyhaban :"D. Izgatottan varjuk a felallitott diagnozist :D.
2016. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ehhez el kell menned egy bőr és nemibeteg gondozóba, viszont anonim az egész, tehát nem fog a fél város azon röhögni, hogy ni már a Jóskának baja van. Mivel vírusról beszélünk, ezért ez egy bonyolult szerológiai vizsgálat. Otthon nem tudod elvégezni. Nem egy terhességi teszt, hogy van-e egy bizonyos hormon a vizeletben vagy nincs.
2016. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm építő jellegű válaszod :P

2. válaszoló: köszönöm a normális választ, csak én nem tudok erről a teszt dologról semmit és emiatt érdeklődtem, köszi, akkor elmegyek majd mindenképpen

2016. jún. 24. 11:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Van anonim HIV-szűrés, én egyszer voltam ilyenen, mert az egyik barátnőm egyedül nem akart menni, és megkért, hogy kísérjem el. És ha már ott voltam, akkor megcsináltattam én is. Semmilyen adatot nem kértek, csak egy jelszót kellett megadni, amivel aztán kiadták az eredményt.
2016. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha már ott vagy, nézesd meg magad HPV-re, szifiliszre, tripperre is. Egyébként a HPV fertőzés gyakoribb, mint a HIV, és bár ritkán, de férfiaknál is okozhat csúnya dolgokat (végbélrák, hímvesszőrák). Nőknél meg aztán pláne.
2016. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha van erős nagyítód, akkor miután megszúrtad az ujjad egy tűvel, csak nézd meg a vért a nagyító alatt.


guglizz rá a hiv vírus képére, és ha valami hasonló gombócokat látsz, akkor aidses vagy.

2016. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki normális választ adott, még az lenne a kérdésem hogy ha valaki kiskorú akkor ugyanúgy el lehet menni és nincs belőle semmi?
2016. jún. 24. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Menj el vért adni. A mintát bevizsgálják és felhivnak ha gond van. Ha ne hívnak nincs gond. És még segítettél is 3 másik embernek.
2016. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 7: Ahogy írtam, anonim szűrésen semmilyen okmányt nem kérnek, így azt sem ellenőrzik, hogy nagykorú vagy-e.
2016. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hollófernyiges ***** válasza:

A neten rendelhetsz otthoni gyorstesztet, még azt sem mondom hogy megbízhatatlan (bár a laboratóriumi jobb), de elég drága és nem biztos, hogy hamarabb leszállítják, mint amennyi idő alatt egy ingyenes anonim szűrés elkészül.

[link]

2016. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!