Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HIV tesztet hol lehet beszerez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HIV tesztet hol lehet beszerezni ami házilag is elvégezhető?

Figyelt kérdés
Csak már voltak partnereim és szeretném tudni ha valami baj van velem és nem akarok elmenni sehova hanem otthon megcsinálni jobb lenne.

2016. jún. 24. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Veradas sztem is a legjobb, vagy plazmaferezis, 8 napon belul megtudod. :)


En is hallottam gyorstesztrol, amit talan nemeto-ban meg is lehet venni a patikaban siman, de itthon nem tudom. De lehet h csak tervezeti szinten van. Multkor egy foorvos a tv-ben azt mondta h szerinte 10 even belul megvan a megoldas erre, o ugy latja. De a gyogyszerek elmeletileg ugy elnyomjak h aki szedi a bogyokat az fertozni se tud. (kis hatterinfo, mert elfer az oldalra az okossag)

2016. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Jó hogy nem otthon akarsz készíteni hív tesztelőt..........(mint az ökör műpuncit otthon miből társaid...)!

Ennyi életképtelent mint ezen az oldalon...

2016. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Majd ott és akkor lehet, amikor házi DNS-tesztet is árulnak már, hogy megtudd a gyereked tényleg tőled van-e...


50-100 éven belül simán lehet hogy elérhetőek lesznek ilyenek

2016. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!