Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mennyire fontos párválsztásnál, hogy a fiú sportol-e? Ennek hiánya lehet kizáró ok esetleg, vagy ez nem lényeges különösebben?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi!:)

2016. aug. 4. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de engem hidegen hagy sportol avagy nem.
2016. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy néz ki. Ha elhízott vagy puhány, akkor inkább nem kell.
2016. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Sportoljon velem, mert nekem is kene mar egy kis mozgas, mint a futas, bicikli, konditerem, uszas.


Sieles/ snowboard, de inkabb a sieles elony, mert sielek.

Buvarkodas szinten, habar ha abban nem kell profinak lennie, mert en is kezdo vagyok. Sielesnel kicsit idegesito, ha kezdo a parod, ismerek par ilyen felallast, de kibirnan erte, csak delutanonkent hadd csuszhassak egyedul. 😀

2016. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ha másban is az mutatkozik meg, hogy lusta, akkor összefüggésbe hozom, hogy azért nem is sportol, mert ahhoz is az.

Viszont alapjáraton nem zavar.

Mondjuk én, ha most nem lennék el jól egyedül, akkor motiválna, ha olyan társam lenne, aki sportol, mert néha én is hajlamos vagyok hanyagolni, pedig szükségem lenne rá.

2016. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, de azért jó lenne, mert bringával járok. nem fogom miatta letenni a biciklit. De a lényeg, ha nem sportol, akkor ne legyen belőle probléma, hogy úszni és bringázni járok.
2016. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én hetente többször járok futni, és csomót tornázom is, tehát nagy előny, ha a pasi sportol. Viszont akonditermes izomagyuak nem jönnek be, a vékony, szálkás pasik tetszenek. Nem lenne kizáró ok, de csak akkor nem, ha alapból nem lusta, tehát pl. el lehet vele menni sétálni, kirándulni, és szex közben sem csuklik össze felettem, mert ilyennel is volt már dolgom... Annyira edzetlen volt a srác, hogy lihegett utána vagy fél óráig, és mondta, hogy Fu nem bírja, legyek én felül...
2016. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Számomra elég fontos, mert heti kb 8 órát edzek és elég nehezen értene meg valaki, aki egyáltalán nem éli ezt meg, de az biztos hogy nem tartozom a többséghez.
2016. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam előbb hátrány, ha sportol, mint, hogyha nem. Én nem sportolok, egyszerűen mindig is utáltam, ez van. Nem vagyok elhízva, bár most van rajtam 5-8kg plusz, ami tényleg sok... Sose volt még eddig ennyi, gyógyszer miatt felmászott. De már megy lefelé. Általában 50-55kg között szoktam lenni amúgy. Szóval ne bálnát képzeljetek el, csak azért írom.


Gyalog járok be a munkahelyemre, lépcsőn jövök fel.. De kb ennyi mozgásom van egy napra. Nem halok meg ha túrázunk egy KICSIT, de egy buszhoz futás kifáraszt.


Aki rendszeresen sportol, az nem tudja ezt elfogadni. Nem érzem jól magam, ha valaki folyamatosan bäsztat. A rendszeresen sportoló barátaim se tudnak leakadni a témáról. Szóval mostanra már inkább csak rendszeresen sportoló haverjaim vannak, a barátaim szintén lusta dögök, már a sportoló szemében. De hadd töltsem a szabadidőmet olyan dolgokkal, amiket nem utálok...

2016. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem lényeg, bár a mostani jelentkezőnek van némi pocakja, ami zavar kicsit. plusz panaszkodik, hogy már 2-3 emelet után liheg, stb. Az egészsége miatt jobb lenne, ha eljárna sportolni - futni, úszni, stb.


Esztétikailag nincs vele bajom, de az gáz, ha alig 35 évesen nem tud három emeletet megmászni.

2016. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tetszik, ha sportol, az izomépítés viszont nem igazán.


a kövérség lehet kizáró ok valóban.


bár nem tudom, mert ilyen srácokkal valahogy sose kerültem kapcsolatba.

2016. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!