Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy duci párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy duci párotok, örülnétek, ha lefogyna?

Figyelt kérdés
Kíméljentek olyan válaszokkal, hogy sosem lenne duci párom stb. Értelemszerűen ez azokra vonatkozik, akiknek lenne :)
2016. aug. 15. 15:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az èn párom nagyon ki van akadva emiatt...


62-ről fogytam 55-re, de mindig ezen rinyál. Nem hogy örülne... engem idegesit ezzel :/

2016. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Örülnék, mert vékonyan tetszett meg, és szar dolog lenne, hogy mellettem hízott el, szóval szeretném visszakapni eredeti állapotban 😃
2016. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem. Mert összeesne és semmi alakja nem lenne utána.


Teljesen más ha valaki vékony és úgy van melle-segge, mint hogy ha valaki ledob x kilót és összezuhan!

2016. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem most duci a párom de sokkal jobb kondiban van, mint én vékonyan, szóval úgy érzem, nem lenne jogos, ha megkérném, fogyjon le.

Ok, esztétikailag jobban nézne ki, de így szerettem meg, és amíg nem hízik, addig nincs vele problémám.


Meg én amúgy is tervezek elkezdeni futni, ráveszem, hogy kísérjen el - persze, csak amikor kedvet érez rá.

2016. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Párom nekem mindig azzal jön, hogy hizhatnék legalább 10 kilót. Pedig most sem vagyok vékony egyáltalán. De ő ugy ismert meg, hogy eleg duci voltam.
2016. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mennyire duci? :)
2016. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is lefogytam a párom mellett 25 kilót. Totál ki van akadva rajta, azt mondta hogy egy bizonyos mértékig oké, de szeretne fogni is valamit. Lassan beletörődött,habár nekem olyan érzésem van jobban szerette a testem régen. De ettől függetlenül elfogadta és csak néha hozza szóba a dolgot.
2016. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nos ha miattam vagy maga miatt akarna keveset akkor ràhagynàm. Ha azért , hogy sok pasinak tetszen ellenzném. Ha sokat akarna fogyni lógó hasbőr lógó mellek lógó narancsbőrös fenék nem kellene. Làttam 90napos diétàba belebetegedni nőt ....utálom ha pàrommal nem lehet enni normàlisan, szeretem étterembe vinni szóval a durvafogyókúràs csajok irritálnak
2017. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!