Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek/tettetek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek/tettetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, tudom, hogy ezt nekem kell tudnom, mégis érdekel mások véleménye is a témában.

Van egy barátnőm, 11 hónapja. Minden nagyon szépen indult, hamar kialakul a szerelem, jól éreztük együtt magunkat. A kapcsolatunkat azonban meggyengítette néhány, az elmúlt pár hónapban történt dolog, és körülbelül 1,5 hónapja azon kaptam magam, hogy nem vagyok benne biztos, hogy még szeretem őt. Végtelenül tisztelem és mint embert nagyon szeretem, de nem érzem azt a lángolást, pedig ennyi idő alatt nem hinném, hogy törvényszerű lenne ennek elmúlása.

Ő azonban szeret, talán már túlságosan is, és egyszerűen képtelen vagyok őt bántani, de elgondolkoztam a szakításon :(


2016. aug. 25. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha neked elég volt, hogy az adott dolgok miatt úgymond kiszeress belőled, az a te problémád. Ez a későbbiekben is elő fog jönni, csak előre figyelmeztetlek.


Figy, tudom, hogy még agyilag éretlen vagy, de kérlek, csak tudod, hogy az élet nem csak jóból áll, hanem ott vannak a hullámvölgyek is, amik eleve megmutatják két ember közötti erős köteléket.

Te itt elbuktál. Ismétlés következőleg másvalakinél!

2016. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a kioktatást, agyilag éretlen max te vagy :)
2016. aug. 25. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
11 hónap alatt nem kellene hogy elmúljon a szerelem. Nem tudom milyen dolgok történtek. Az egy dolog ha csalódsz benne, de akkor nem szeretnéd és tisztelnéd. Így a dolgok pontos ismerete nélkül nehéz véleményt mondani. Ha úgy érzed, hogy nincs visszaút és tényleg kiszerettél belőle inkább szakíts, később nehezebb lesz és ő is jobban sérül, minél tovább húzod a dolgot.
2016. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk mi az a dolog ami miatt te így érzel, de lehet, hogy ez nem hiába van.

Azt se tudom, hány éves vagy, és hogy állsz kapcsolatok terén viszont a "Lángolás" témához annyit tudok hozzátűzni, hogy egy idő után az elmúlik természetes dolog és felváltja a szeretet, összetartás és a bizalom.

2016. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakíts! Ha ennyi idő alatt elmúlt, akkor az max fellángolás volt. Átestem ezen, azt hittem szerelmes vagyok. Aztán jöttek a problémák és be kellett látnom (egy több éves kapcsolattal a hátam mögött, ahol nem fordult ez elő) hogy ott bizony nincs szerelem, ha a problémák kinyírják. Hitegetni meg senkit nem szép dolog.
2016. aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokan esnek abba a hibába, hogy a kezdeti lángolás elmúlt, akkor elkönyvelik, hogy a szerelem is.

Mert nem ugyanazt érzik, mint mikor belezúgtak az elején, nincs már pillangó a gyomorban, meg nem vigyorogsz idiótán, ha látod, hogy hív, stb.

Aztán mikor szakítanak, rádöbben, hogy de, nagyon is szerelmes még mindig, és szenved, mint az állat.


Az sem mindegy, mik történtek, mert valóban vannak olyan esetek, mikor a sok negatívum miatt elmúlnak az érzelmek, te többnyire ilyenkor a tisztelet és a megbecsülés is, egyszerűen csak közöny marad helyette.

2016. aug. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!