Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az alábbiakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbiakról? Kinek adtok igazat? Ti lányok/nők ugyanezt tennétek/tettétek volna adott esetben?

Figyelt kérdés
Már vége felé járt a kapcsolatunk a barátnőmmel, amikor kérdezte, hogy ha lesz új kapcsolatom, akkor is fogok-e vele találkozni, reméli igen. Én megígértem neki, ő is így gondolta. Tavaly decemberben lett kapcsolata, azóta egy sort sem ír, nem beszélgetünk egymással. Vajon miért szegte meg az ígéretét ki tudja. Nem fáj már, csak egész egyszerűen értetlenül állok a dolog előtt, a miértje érdekelne.
2015. szept. 25. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Egy nő szava egy fabatkát sem ér. Most már te is tudod.
2015. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy meg szégyelld magad, hogy ide írsz ki kérdést, ahelyett, hogy jól leordítanád a fejét, amiért hazudott neked. Emiatt a mentalitás miatt vannak elfajulva a nők.
2015. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Rájött, hogy hülyeséget ígért. Miért kellene az exel találkozni, ha van új kapcsolata, valahol ez nem fér össze nekem. Főleg, ha friss a szakítás.
2015. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
#2 nálad sincs minden rendben mentálisan.
2015. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
# 4 Majd ha pszichoanalízist szeretnék elmegyek egy orvoshoz, és fizetek érte. Köszönöm.
2015. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor úgy gondolta,mostanra meg megváltozott a véleménye.
2015. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy okkal több, amiért jól tetted, hogy különváltatok.
2015. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De akkor rajtam miért kérte számon? Miért ne találkozhatna a régi barátjával? Nem kapcsolat céljából, csupán barátságból.
2015. szept. 25. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy nem beszélget veled, miután új kapcsolata van, hanem hogy megígért valami olyat, amiről fogalma sem volt, hogy be tudja tartani, vagy sem. Én még azt is félve ígérem meg, hogy holnap este válaszolni fogok egy levélre, mert ki tudja, mi történik még addig, nemhogy fél-egy évre előre ígérgessek. Valószínű, ő még nagyon fiatal, és a jelenben él. Ez nem baj, életkori sajátosság, idővel elmúlik.

Te meg ne haragudj rá!

2015. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert nagy butaságot mondott. Fiatalon egyébként én is elkövettem ilyesmit, persze felnőtt fejjel már tudom, hogy azért ez nem egészen így működik. Az volt barát az a volt barát, hiába is mondjuk, hogy csak barátilag találkozunk és hidd el, ezek a barátságok idővel szinte mind megszűnnek. Ha neked lesz kapcsolatod, neked sem fog hiányozni.
2015. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!