Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik magasabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik magasabbak vagytok a párotoknál, nem érzitek kevésbé "nőnek" magatokat néha?

Figyelt kérdés

Nekem ez a helyzet áll fenn - már a harmadik ilyen kapcsolat -, és időnként zavar, hogy le kell hajolnom egy csókhoz, nem vehetek fel magas sarkút, sőt, megfigyeltem, hogy görnyedtebben is járok, mint egyébként.

Nem az, mert egyébként szeret(t)em a páromat, de olyan "nagy" vagyok mellette, és ezt még tetézi, hogy egy idő után az előző kettő is mondogatta, hogy bár lennék alacsonyabb...

A mostani nem - még -, de ő friss kapcsolat, bár bevallotta, hogy minden barátnője alacsonyabb volt nála.


Ezért nem feltétlen szeretnék szakítani, de hát eddig sem az elején mondták ezt az exek, hanem 1-2 év, összeköltözés, stb. után.



2016. aug. 26. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?


Én is próbáltam már alacsonyabbal, én is mindig görnyedt voltam,végül nem emiatt de vége lett.


Nem mindegy, hogy te érzed magad kevésbé nőnek, vagy inkább őt érzed férfiatlannak melletted...


Döntsd el, hogy most ez mennyire zavar téged. Engem bevallom mindig zavart, de ha őt el tudod képzelni társadként, akkor bele kell törődnöd. A magassarkú cipőről pedig ne mondj le ez miatt! Nyugodtan hord, attól még, hogy magasabb vagy, legyél csinos.

2016. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez attól függ, hogy a pasi hogy kommunikálja le a dolgot.

Volt olyan exem, akit nagyon zavart. Nem fogta a kezem az utcán, nem bújtunk össze (hülyén is nézett volna ki :D), egy idő után meg sem csókolt nyilvánosan. Nem mondta ki, hogy mi az oka, de eléggé éreztette. Kevésbé érezte magát férfinak mellettem.

Utánam csak 160 centis barátnői voltak... :)


Mostani párom magasról tesz a dologra, hogy ki hány centi, és nem érzem cikinek a magassarkút sem felvenni. Ha hozzábújok, ösztönösen összehúzom magam, de ez nem zavar, és őt sem. Így nincs miért aggódnom a dolog miatt. :)

2016. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavart.

A mostani randipartnerem jó öt centivel kisebb, de férfiasabb az exférjemnél, akinek vállig értem.

Magassarkút meg nem tudok hordani. XP

2016. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!