Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő szokás kirakni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő szokás kirakni Facebookra, hogy valakivel kapcsolatban vagy? Idősebb korosztályt kérdezek, olyan 25-30 évesek.

Figyelt kérdés

3 hónap körül már illő lenne a fiú/férfi részéről?

Előtte másokkal is volt már kapcsolatban az elmúlt 4 évben, ezek látszanak is az idővonalán, szóval megoszt dolgokat ott.

De engem nem tett oda.


2016. szept. 20. 17:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mielőtt ki szeretnétek rakni az első közös képet. Szerintem fél év legalább kell, de ha lenne kapcsolatom most, 25 évesen, akkor az összeköltözésnél raknám csak ki. A közös képet is. Majd pedig a kapcsolatunk valódi dátumát adnám meg, mikor be kell állítani mióta vagytok együtt.
2016. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy hónap után vetette fel barátom, hogy rakjuk ki. De mi már öregek vagyunk 27N :)))
2016. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem raktam ki, mert nem éreztem, h mindenkinek oda akarom tolni lájkolni.


De ha fontos lett volna a barátnőmnek, az első szóra kiraktam volna. (Ők sose szóltak.)


30/F

2016. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Erre csak annyi a válaszom, hogy egy nagy zéró, mert nem attól leszek boldog, ha mások a gép előtt bólogatnak, hogy én kapcsolatban vagyok, nem velük bújok ágyba, stb. Ha valakit az ilyen posztolások boldogítanak, ott már rég gond van.
2016. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
Mi 7 év után ott tartunk, hogy még be sem jelöltük egymást. Ezen igazából senki nem problémázott, mert az ismerőseink tudják, hogy együtt vagyunk.
2016. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2eve vagyunk egyutt,1 eve egyutt is elunk,nem ismerosom a fbon.Majd ha felveszem a nevet,a fb nepe is ertesul a csaladi allapotomrol:)
2016. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én akkor raktam ki, amikor a párom elmondta a legpletykásabb ismerősünknek, hogy együttvagyunk. Onnantól úgyis mindenki tudja. (Párom nincs fent facebookon, így nem várhattam rá.) De egyébként is azt javaslom, hogy ha már elég sokan tudják az ismerősi körötökből, akkor nem érdemes titkolni facebookon.


A képek más téma, két év alatt egyet sem tettem ki. Csak a dimplomaosztómon készült képeket tette fel anyám a facebookra, de ennyi. Szóval más szájába rágni a boldogságod tényleg nem kell, de a "kapcsolatban"-t kitenni hasznos, hogy elkerüljenek a kéretlen bepróbálkozók.

2016. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit szokás kirakni és hova, de sem nekem, sem a feleségemnek nem szerepel a facebook adatlapján, hogy házasok vagyunk. Nekem nagyon más sem. Ha neked ez fontos, akkor beszéld meg a pároddal, mert könnyen elképzelhető, hogy hozzám hasonlóan ezt teljesen jelentéktelen kérdésnek tartja.
2016. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem exemmel sosem volt kint (egy éves kapcsolat alatt) - hozzád hasonlóan arra vártam, hogy vállaljon má' fel, aztán kb fél év után egyszer közölte, mikor jeleztem neki, hogy azért ez fura (mondjuk én a barátait sem ismertem, csak tudtak róla, hogy van neki X nevű barátnője), szóval közölte, hogyha annyira akarom, tegyem ki... egy ilyen beszólás után nem akartam annyira. :)


A mostani párommal kb. 5 hónap után került kiírásra. Igazából én "hisztiztem ki" a dolgot, mikor egyszer elszólta magát, hogy a kattant exe miatt nem akarja kiírni, mert szeeeeeegény csaj még többet zaklatná... Én meg felhívtam rá a figyelmét, hogy ugyan legyek már fontosabb mint egy őrült tyúk lelki világa. :)


Összességében szerintem ez nem kortól, hanem mentalitástól függ. Én elég hamar felvállalom az ilyesmit, de nem mindenki ilyen. (Párodból simán kinézem azt is, hogy ha tényleg minden kint volt, akkor pont ezért nem akarja - ennyi idősen komolytalannak tűnne, hogy te vagy az X+1 nő...)

26N

2016. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Őőő, mi már 9 hónapja együtt vagyunk, de még nincs kinn. :)
2016. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!