Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszett elsőre, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszett elsőre, mégis beleszerettél?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy a nők tényleg képesek beleszeretni abba, aki egyébként nem az esetük, vagy nem is tetszik első látásra...,de nem kell kiforgatni a szavaimat, természetesen nem egy igénytelen, ápolatlan emberről beszélünk, hanem olyanról, aki alapvetően külsőre "rendben" van (értem ezalatt hogy pl. tiszta, ápolt, ad magára...) normális értékrendekkel, szimpatikus belsővel, csak egyszerűen nem az esetük, talán még unszimpi is volt az első találkozásukkor, de miután megismerte, mégis belé szeretett. Vannak itt, akik így jártak?
2016. okt. 6. 22:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
13%
Előfordulhat ilyen, de a nők rögtön kikukázzák a férfiakat a legelső benyomás alapján, így esélyük sincsen, hogy később másként is tudjanak rájuk tekinteni.
2016. okt. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Így jártam a párommal, 2 év kellett, de beleszerettem, és ott tartok, hogy nem értem magam, hogy miért nem zúgtam bele az első pillanatban, hisz annyira tökéletesen illik hozzám. :D Őt látom a legjobb pasinak a világon, pedig elsőre úgy voltam vele, hogy "kizárt" :D

Soha nem volt még ilyen boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatom.

2016. okt. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Költőnő? ***** válasza:
61%

Egy hároméves kapcsolatom volt a múltban és a mostani is ilyen.

Egyikük sem volt és most sem hasonlítható a hagyományos értelemben vett ideálomhoz, amire utcán felkapom a fejem. De megismerkedtünk, beszélgetni kezdtünk és barátságból szerelem lett. Nálam így pl ki tud alakulni vonzalom, de volt már olyan is, hogy vkivel jól kijöttünk, belevágtunk, de nem tudtam beleszeretni. Szóval fura ez.

De a fenn említett kérdés nálam létező jelenség.

2016. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Mostani párommal voltam így. Első találkozásnál tetszett aztán másodiknál már nem annyira, utána nem is találkoztam vele hónapokig csak neten tartottuk a kapcsolatot mivel külföldön dolgozott de viszont azt napi szinten írogattunk,képeket cseréltünk stb. Aztán úgy voltam vele,hogy miert ne adok még 1esélyt a dolognak találkoztunk nagyon aranyos volt odáig lettem érte aztán össze jöttünk. Pár hónapot távkapcsolatban éltünk, de már összeköltöztünk 9hónapja vagyunk együtt 2és fél hónapja élünk együtt. Ő a mindenem nem is tudom hogyan tudtam nélküle élni. 23L
2016. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem vagyok az a típus, aki első látásra belé tud szeretni valakibe. A tipikus nagyon válogatós nő vagyok, aki mindenkiben talál könnyen kivetnivalót, és inkább marad egyedül, mint hogy belemenjen egy nem jó kapcsolatba.

A mostani párom is udvarolt heteken át, mire beadtam a derekam, és eldöntöttem, hogy ő kell nekem. Hogy normális-e az értékrendje, milyen a belseje, az nem derül ki első látásra, csak idővel. Nálam a testi vonzalomhoz is idő kellett. Eleinte megcsókolni sem akartam, aztán már nagyon kívántam. Meg hát nála is láttam, hogy vannak hibái, ezek elfogadása is időbe tellett.


Szóval nálam a lssú víz partot mos módszer vált be. Ő tudta, mit akar, és kitartóan randizott velem, hagyta, hadd döntsem el, meddig mehetünk el, mit akarok, és célba ért :) Azt mondja, tetszett neki, hogy hűvös vagyok, hát most már nem vagyok az persze :)

2016. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%
Én nem hiszek a szerelem első látásban-ra. A páromat, amikor megláttam először, inkább megijedtem tőle: felnyírt haj, piercingek, tetoválások, látszott rajta, hogy kemény csávó és ahogy rám nézett, azt éreztem, hogy nem hiszem, hogy tudnánk egymással mit kezdeni. Elkezdett rám hajtani, ami jót tett az önbizalmamnak, hiszen olyan különleges férfi próbálkozott nálam, mint ő. Éreztem, hogy tetszik, de nagyobb volt a félelem. Aztán csak nem adta fel, elkezdtünk beszélgetni, a szex is csodás vele, és szép lassan arra jöttem rá, hogy egyre jobban megszeretem, és el tudom képzelni azt, hogy együtt legyünk. :)
2016. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

Én eleve úgy működöm, hogy első látásra a férfiak 99%-a semleges számomra a külső, illetve az első benyomás alapján. Nem osztályozom őket, hogy ez tetszik, ez meg nem. Utoljára tini koromban fordult elő, hogy pusztán egy helyes pofi lázba tudott hozni.

Vonzódni akkor kezdek el, ha jobban megismerek valakit.

Érdekes módon a mostani párom kivétel ez alól, ő például első látásra tetszett, de el nem tudtam volna képzelni, hogy legyen köztünk valami, sokáig nem is tekintettem rá potenciális partnerként.

2016. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

nem szerelem, de velem pont most van ilyen.

elsőre nem tetszett a pasi, pedig láttam már vagy 4-5 alkalommal, néha odajött beszélgetni, érdeklődött, de nem különösebben foglalkoztam vele. aztán azt vettem észre, hogy várom, hogy találkozzunk, örülök ha beszélhetünk és tényleg megtetszett. :) mondjuk ő tényleg jól néz ki objektíven is, helyes arca van, jó a teste, mosolygós, ápolt, igényes, de engem valahogy elsőre hidegen hagyott. szerintem ha nem jött volna oda sokszor, most sem foglalkoznék vele. de kiderült, hogy jófej és aranyos, így meg már odavagyok érte. :D

2016. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Elsőre, de még 3-4-re sem voltam szerelmes a páromba, de lassan mégis megszerettem.

Imádom a pillantását, a mosolyát, a száját, az érintését... mindent.

Szeretem benne a határozottságot, és szókimondást, de emellett kedves és - nem nyálasan - romantikus.

A szexben viszont vad és domináns, ami szuper.

2016. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én két pasival "jöttem össze" eddig. Az első hiba volt 18 évesen :) akkor még elhittem hogy mindenféle vonzalom nélkül csak azért mert jó ember majd minden szép lesz. Szerencsére semmi olyat nem csináltam/csináltunk amit később meg kellett volna bánnom azonban ha úgy vesszük csak hülyítettem szegényt amit sajnálok. Viszont a mostani párommal más a helyzet. Mikor először megláttam nem tetszett utána beszélgettünk és nagyon sajnáltam hogy a külseje nem tetszik mert amúgy szórakoztató volt kedves nyitott magabiztos figyelmes szóval minden amit keresek aztán idővel már a külseje is megtetszett és tetszik a mai napig. A különbség a két pasi között hogy az első nem tudott hatni rám se a külsejével se a tulajdonságaival hiába volt kedves mert hiányzott sok minden míg a párom mindent hozott amibe bele tudtam szeretni és a szerelem/szeretet megszépítette számomra.
2016. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!