Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszett elsőre, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszett elsőre, mégis beleszerettél?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy a nők tényleg képesek beleszeretni abba, aki egyébként nem az esetük, vagy nem is tetszik első látásra...,de nem kell kiforgatni a szavaimat, természetesen nem egy igénytelen, ápolatlan emberről beszélünk, hanem olyanról, aki alapvetően külsőre "rendben" van (értem ezalatt hogy pl. tiszta, ápolt, ad magára...) normális értékrendekkel, szimpatikus belsővel, csak egyszerűen nem az esetük, talán még unszimpi is volt az első találkozásukkor, de miután megismerte, mégis belé szeretett. Vannak itt, akik így jártak?
2016. okt. 6. 22:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy 2 éve vagyunk együtt :) 21 éves vagyok
2016. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Volt velem ilyen.. Nem tetszett a srác, de aztán amikor egy buli után elkezdtünk flörtölni egymással, akkor vonzódni kezdtem hozzá. Azóta már a párom lett. 😊😀 19/L
2016. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sajnos volt....a pasi egyaltalan nem jott be kulsoleg, olyan nagyon atlagnak talaltam de aztan jobban megismertem es egymasba szerettunk csak rosszkor, rossz helyen es idoben...


A masik egy mas pasi volt, raneztem es utaltam taszitott vegtelenul, mar is irritalt ha bejott az irodaba szsabalyosan ki nem alhattam aztan rajottem h ez nem utalat hanem szexualis vagy egy olyan meber irant akit emberileg lenezek (rengeteg oka van). Megis, ennyire meg soha senkit nem kivantam mint ot.


Hatalmasat kef eltunk egyszer egy ceges bulin, levezettuk a szexualis feszultseget es utsna minden normalizadott. Mar nem zavart ha az irodaban volt, konkretan nem is erdekelt szex utan, nem lettunk ellensegek, de haverok sem:-)))Sosem ismertuk egymast sztem eletunkben kb ha 13 mondatot valtottunk az sok volt:-)))


O persze utana meg probalkozott, de eselye sem volt.


Szoval vannak ilyenek de szerencsere baromi ritkak.


34/N

2016. okt. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!